ال Pais ادعا می کند که تعداد کشته های Covid-19 در اسپانیا می تواند 60 درصد بیشتر از آنچه گزارش شده است ، باشد – RT World News

براساس محاسبات روزنامه پیشرو این کشور ، ال Pais ، شمار تلفات Covid-19 در اسپانیا ممکن است 60 درصد تخفیف داشته باشد ، که نشان می دهد اسپانیا پس از انگلیس ، رتبه دوم مرگ و میر در اروپا را دارد.

یک تحقیق ال Pais که روز یکشنبه منتشر شد ، نشان داد که آمار رسمی مرگ و میر 28.432 احتمالاً بسیار کمتر از تعداد واقعی افرادی است که با ویروس جان باخته اند.

آمار رسمی مرگ و میر اسپانیا فقط شامل افرادی است که تشخیص Covid-19 را تأیید کرده اند ، و نه کسانی که به داشتن آن مظنون بودند اما هرگز مورد آزمایش قرار نگرفتند.
همچنین در rt.com
SHAMBOLIC: کارگر قرنطینه ناگهانی جانسون را برای تعطیلات در اسپانیا تقلب می کندال Pais به آمار منطقه ای در مورد مرگ و میر مشکوک و تأیید شده در این ویروس پرداخت و نتیجه گرفت که 44.868 نفر با کووید 19 درگذشت. این آمار نزدیک به تعداد کشته شدگان اضافی است که در ماه ژوئن توسط مرکز ملی اپیدمیولوژی و مرکز ملی آمار (INE) ثبت شده است. مشخص شد که بین ژانویه و مه 2020 نسبت به سال گذشته 43.945 کشته بیشتر وجود داشته است.

انجمن متخصصان و خدمات خاکسپاری اسپانیا و مؤسسه بهداشت کارلوس III نیز آمار مرگ و میر بیش از حد مشابه را در این مدت محاسبه کردند.

اگر رقم ال Pais دقیق باشد ، این بدان معنی است که اسپانیا بعد از انگلیس دومین مرگبارترین شیوع در اروپا را نشان داده است که بیش از 45000 کشته را به ثبت رسانده است.

اخبار مرتبط  تحریم های ایالات متحده بر سر S-400 های روسی "تمام ارزش های" اتحاد خود با ترکیه را "متزلزل" کرده است - آنکارا - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
اسپانیا به منظور جلوگیری از انتقال انسان به عنوان Covid-19 از طریق مزرعه در آراگون ، دستور قتل 92700 راسین را صادر می کندفقدان آزمایش گسترده انجام شده در ابتدای شیوع بیماری وجود دارد ، که ممکن است اختلاف را با آمار رسمی توضیح دهد. در اواخر ماه مه ، این کشور به دلیل سوابق کپی برداری و تعداد برخی از مناطق که موارد مشکوک را بعنوان موارد تأیید شده گزارش می کردند ، تعداد کشته شدگان خود را 2،000 کاهش داد.

وزارت بهداشت اسپانیا درباره این گزارش اظهار نظری نکرده است. این کشور طی چند هفته گذشته شاهد افزایش موارد بوده و ترس از موج دوم را افزایش داده است.

کشورها موارد Covid-19 را به طرز مختلفی گزارش می دهند ، در حالی که برخی فقط خبر از مرگ و میر در بیمارستان یا مرگ و میر در بیمارستان را تأیید کرده اند ، در حالی که برخی دیگر موارد واقعی و مشکوک را گزارش می دهند و شامل کسانی می شوند که در خارج از بیمارستان بستری هستند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *