امارات متحده عربی با استعمال قوانین اسلامی مجاز به مصرف الکل ، رابطه جنسی در خارج از ازدواج و “قتل ناموسی” را جرم تلقی می کند – رسانه های دولتی – RT World News

رسانه های دولتی گفتند که امارات متحده عربی برای بازنگری در قوانین شخصی اسلامی خود ، از بین بردن محدودیت ها در مورد مشروبات الکلی و زندگی مشترک زوج های مجرد و همچنین لغو مجازات های ملایم برای “قتل های ناموسی” اقدام کرده است.

تغییراتی که روز شنبه توسط خبرگزاری دولتی WAM اعلام شد ، به این منظور انجام می شود “تحمل اصول تحمل امارات متحده عربی” و مشخصات اقتصادی و اجتماعی ملت خلیج فارس را بهبود بخشید. با این حال ، آژانس مشخص نکرده است که قوانین جدید آرام چه زمانی اعمال می شود.

مجازاتهای مربوط به مصرف ، نگهداری و فروش الکل برای این افراد 21 ساله و بالاتر در کشور مسلمان که خود را به عنوان یک نقطه جهانگرد توریستی غرب زده تر از سایر مناطق در منطقه معرفی می شود ، حذف می شود. شهروندان امارات متحده عربی قبلاً برای نوشیدن آبجو و سایر مشروبات الکلی در بارها یا خانه به مجوز خاصی احتیاج داشتند.

اصلاحات نیز اجازه می دهد “زندگی مشترک زوج های مجرد.” چنین رفتاری برای مدت طولانی در امارات متحده عربی جرم شناخته شده است ، اگرچه این قانون در مورد مهاجران ساکن در مرکز مالی دبی و سایر امارات به ندرت اجرا می شد.
همچنین در rt.com
امارات متحده عربی می خواهد “اسرع وقت” سفارتخانه های خود را با اسرائیل مبادله کندبند قانونی که به قضات اجازه می داد برای مردانی که به اصطلاح مرتکب می شوند احکام رحمانی صادر کنند “قتل ناموسی” نیز حذف شده است. با این جنایات از این پس به عنوان یک قتل عادی برخورد می شود.

اخبار مرتبط  اتومبیل ها از بین رفتند و خیابان ها با فاضلاب سرازیر شدند و در اثر برخورد كورسایا با گل های فلاش - RT World News

طبق گفته گروه های حقوق بشری ، هر ساله هزاران زن در خاورمیانه و جنوب آسیا قربانی می شوند “قتل های ناموسی” که توسط بستگان در برابر زنان و دختران انجام می شود که به نوعی قوانین اسلامی را نقض کرده و می آورند “شرم” در خانواده است.

این اصلاحات در میان عادی سازی روابط میان دشمنان منطقه ای دیرینه امارات و اسرائیل با میانجیگری ایالات متحده انجام می شود ، که انتظار می رود سرمایه گذاری و گردشگران اسرائیلی زیادی را به این کشور خلیج وارد کند.
همچنین در rt.com
طلاق مخفی اکنون تاریخ است! زنان عربستانی یاد می گیرند که دوباره از طریق پیام کوتاه فقط مجرد هستند ؟!دبی همچنین میزبان نمایشگاه جهانی در سال های 22-2021 است. برنامه ریزی شده است که حدود 25 میلیون نفر برای بزرگترین رویداد بین المللی از کشور بازدید کنند و این امر فعالیت اقتصادی در امارات متحده عربی را بسیار تقویت می کند. نمایشگاه در ابتدا قرار بود امسال برگزار شود ، اما به دلیل همه گیری Covid-19 منتقل شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *