“امام زندان” از بن لادن تمجید کرد و موعظه نابودی “شیطانی” واتیکان در ایتالیا – پلیس – اخبار جهانی RT

یکی از زندانیانی که به عنوان امام جماعت زندان در ایتالیا عمل می کرد ، پس از ادعای تحسین هواپیماربایان یازده سپتامبر و خواستار حمله به واتیکان ، به گسترش تبلیغات تروریستی متهم شد.

به گفته مقامات محلی ، یک مرد مراکشی به نام ال علام بوچتا در حالی که نماز جمعه را در زندان سان میشله در الساندریا ، شمال غربی ایتالیا برپا داشت ، در حال تبلیغ تروریسم بود. پلیس گفت که وی بین ژوئیه 2020 و مارس 2021 در این مرکز زندانی بود ، اما در حال حاضر در زندان در یک شهر شمالی دیگر ، نووارا است.

پلیس همچنین وسایل چند زندانی دیگر از نژاد آفریقای شمالی و همسر یک زندانی مراکشی را که در تورین اقامت دارد ، جستجو کرد.

مظنون به عنوان یک امام زندان بازی می کرد و خواستار نابودی این زندان بود “شیطانی” واتیکان و ستایش از گروه های جهادی القاعده و دولت اسلامی (داعش ، داعش / داعش سابق). همچنین گفته می شود که وی عامل اصلی حملات 11 سپتامبر ، رئیس القاعده ، اسامه بن لادن ، و محمد عطا ، یکی از هواپیماربایانی که هواپیمای مسافربری را به مرکز تجارت جهانی در نیویورک سقوط کرده ، ستایش کرده است ، “مدافعان اسلام”
همچنین در rt.com
در حالی که ارتش فرانسه با هشدار “جنگ داخلی” دومین ، به ماکرون حمله می کند ، درگیری داخلی که توسط اسلامگرایان تقویت می شود ، واقعاً چقدر محتمل است؟اخبار مرتبط  قاضی شکایت های فیس بوک را از ناظر اطلاعات ایرلندی رد کرد ، تحقیق در مورد انتقال اطلاعات کاربر اتحادیه اروپا به ایالات متحده می تواند از سر گرفته شود - RT World News

گفته می شود مظنون با یهودیان تماس گرفته است “دشمنان قسم خورده اسلام” و طرفدار نابودی آنها و همچنین ستایش از حمله با چاقو در سال 2020 در نزدیکی دفتر سابق مجله طنز شارلی ابدو در فرانسه بود که در آن دو نفر زخمی شدند.

طبق گزارش لا Repubblica ، بوچتا در سال 2015 به عنوان یکی از رهبران یک باند بین المللی قاچاق مواد مخدر زندانی شد. وی بعداً وظایف یک امام را در چندین زندان در سراسر منطقه شمال غربی پیدمونت انجام داد و قبل از آنکه در آلساندریا قرار بگیرد. روزنامه گزارش داد كه بوشتا پس از خصومت زندانیان با كارمندان زندان ، از تبلیغ منع شد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *