امدادگران با جستجوی ناامید برای بازماندگان ، محل سقوط Air India Express را شانه کردند – RT World News

عملیات نجات پس از یک پرواز مسافری ایر هند اکسپرس با حمل بیش از 190 نفر بر فراز باند اجرا شده و در آن دو رخنه کرد که حداقل 14 نفر کشته و 123 نفر دیگر نیز زخمی شدند.

فیلم ها و عکس هایی که در رسانه های اجتماعی در حال گردش است ، آسیب جدی هواپیما را نشان می دهد ، زیرا نجاتگران برای پیدا کردن بازماندگان از طریق مخروط ها شانه می شوند. وسایل نقلیه امداد و نجات را می توان در صحنه فیلمبرداری مشاهده کرد که صحنه ای دلهره آور را نشان می دهد ، در حالی که بسیاری از آنها در حال دور زدن هستند و با عصبانیت در تلفن های همراه صحبت می کنند.

این پرواز از دبی به فرودگاه کرالا Kozhikode کرالا معروف به Calicut بود که در آن تصادف در هنگام ریزش سنگین رخ داده است.

اخبار مرتبط  تشکیلات خودگردان فلسطین پس از از سرگیری هماهنگی با اسرائیل ، سفیران خود را به امارات و بحرین بازگرداند - RT World News
همچنین در rt.com
17 کشته و 173 نفر پس از پرواز هواپیمای ایر هند اکسپرس در باند فرودگاه کرالا با 191 نفر در هواپیما ، در دو باره در باند پرواز کردند.میزان بارش باران هنوز هم در حال سقوط است. اگرچه گزارش شده است که این هواپیما آتش نگرفته است ، شیلنگ ها در حال پاشیدن زباله هستند.

مطابق با رسانه های محلی ، در حال حاضر بازمانده ها از صحنه تخلیه می شوند دیگر فیلم هایی که مسافران را در یک بیمارستان محلی تحت معالجه قرار می دهند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *