“امواج عظیم آتش” به طور ناگهانی در سراسر حومه سوریه گسترش یافت ، و نیروهای امدادی را درگیر کرد – اخبار جهانی RT

نیروهای آتش نشانی و نیروهای دفاع مدنی در حال تلاش برای مهار آتش سوزی گسترده ای هستند که یک شب در حومه سوریه در استان لاذقیه منفجر شد. یک هلی کوپتر ارتش سوریه برای کمک به عملیات آماده شده است.

آتش سوزی گسترده حومه سوریه در حوالی لاذقیه را در برگرفت و آتش نشانان محلی برای مهار آتش درگیر شدند. رسانه های محلی آن را به عنوان “موج عظیم آتش سوزی” توصیف می کنند و گزارش می دهند که این حوادث حدود نیمه شب به وقت محلی رخ داده است.

تصاویر شاهدان عینی از منطقه میزان آتش سوزی را نشان می دهد ، که تا بعد از ظهر جمعه همچنان در آتش سوخت و آسمان را با دود غلیظ پر کرد.

به گفته باسم دوبا ، مدیر گروه جنگلداری در اداره کشاورزی ، بادهای شدید خشک شرقی و زمین های ناهموار مانع تلاش آتش نشانان برای رسیدن به ساکنان محلی در کالاخو می شود.

اخبار مرتبط  هزاران نفر در اعتراض به محل اقامت رسمی نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو به دلیل افزایش ناآرامی بر سر راه اقتصاد ، برخورد با کروناوس اعتراض کردند - RT World News

نیروهای آتش نشانی از لاذقیه ، جبله ، قرادها ، الحفاah ، حرف المصیطره ، الفخوره ، الدلیا و سایر شهرداری ها برای جلوگیری از طوفان آتش سوزی درگیر شده اند.

صدها هکتار مرکبات و باغات زیتون به خاکستر تبدیل شده اند ، زیرا آتش سوزی صنعت محلی و مواد غذایی را تهدید می کند ، برخی گزارش ها حاکی از آن است که این حادثه در نزدیکی آکادمی دریایی محلی رخ داده است.

هنوز گزارشی رسمی از تلفات و یا میزان خسارت وارده گزارش نشده است ، زیرا آتش سوزی همچنان مهار شده است.

آتش سوزی های پراکنده و بزرگی در ماه اوت در سراسر حومه سوریه آغاز شد. یک آتش سوزی خاص در منطقه عین الکروم ، با شعله های آتش چهار متر ، در نهایت قسمتهای وسیعی از جنگل های محلی را از بین برد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *