امید ایتالیایی در ایتالیا ، به دلیل کمتر بیماران در مراقبت های ویژه برای اولین بار و تعداد مرگ و میر روزانه کاهش می یابد – RT World News

از ابتدای شیوع بیماری برای اولین بار تعداد بیماران کورو ویروس در مراقبت های ویژه در ایتالیا کاهش یافته است ، در حالی که تعداد مرگ و میرهای جدید نیز اندکی کاهش یافته است ، اما در 681 مورد در 24 ساعت همچنان بالاست.

تعداد بیماران Covid-19 که نیاز به مراقبت های ویژه در ایتالیا دارند ، بین جمعه و شنبه 74 نفر کاهش یافت و این نخستین باری است که از زمان رسیدن به این بیماری در اواسط فوریه ، این تعداد کاهش یافته است. اکنون کمتر از 4000 بیمار در ایتالیا در شرایط جدی یا بحرانی قرار دارند.

این کشور یکی از سخت ترین ضربه ها در اروپا است ، هرچند که مقامات شروع به دیدن برخی از پرتوهای امید می کنند. از جمعه 681 کشته گزارش شده است که در مقایسه با روز گذشته 762 نفر بوده است. مرگ و میر روز جمعه قبلی رخ داد که 919 نفر در طی یک روز به ویروس تسلیم شدند.

اخبار مرتبط  روس ها جورج فلوید را به قتل نرسانند ، اما می گویند "هنوز شیفتگان" اینترنت هستند - RT World News
همچنین در rt.com
تعداد تلفات جهانی Covid-19 بیش از 60،000 نفر است – دانشگاه جان هاپکینزدرمجموع بیش از 124000 نفر در ایتالیا آلوده شده اند و بیش از 15000 نفر نیز جان باخته اند.

مشاغل ، مدارس و امکانات رفاهی تعطیل باقی مانده است ، و دولت ایتالیا هفته گذشته اعلام کرد که تعطیلی در سراسر کشور را تا 13 آوریل تمدید خواهد کرد. مقامات جریمه ای تا 3،000 یورو (3240 دلار) را به کسانی که قرنطینه را می شکنند ، اختصاص داده اند و نخست وزیر جوزپه کونته روز چهارشنبه به ایتالیایی ها گفت که دولت وی درخواست خواهد کرد “فداکاری های بیشتر” قبل از اینکه قفل قفل شود

در سطح جهان ، بیش از 1.1 میلیون نفر مبتلا به کرونا ویروس تشخیص داده شده اند ، و بیش از 62000 نفر جان باخته اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *