انبوهی از حیوانات “تاج” مرده در دانمارک پس از کشتار جمعی از قبر دوباره زنده می شوند – اخبار جهانی RT

تلویزیون دانمارک تصاویری را نشان می دهد که گوسفندهای مرده پس از کشتار میلیون ها حیوان به دلیل ترس از ویروس کرونا ، دوباره از سطح زمین در حال ظهور هستند. پلیس توضیح داد که این یک پدیده طبیعی است.

پخش کننده عمومی DR یک فیلم ترسناک از انبوهی از لاشه حیوانات کشف نشده را نشان می دهد که در داخل محل دفن دسته جمعی در محل آموزش نظامی هولستبرو در شمال غربی کشور ، مربا بسته بندی شده اند.

ملی برلینگسکه روزانه به شوخی این پدیده را چنین توصیف می کرد “راسو زامبی مرده در حال برخاستن از قبر برای انتقام دقیق” پس از آنکه دولت در اوایل ماه جاری بین 15 تا 17 میلیون حیوان را از بین برد.

با این وجود ، اطمینان مجدد از لاشه ها کاملاً طبیعی است ، مقامات اطمینان دادند. “گازها در طی تجزیه تشکیل می شوند ، که باعث می شود بدن کمی متورم شود و در بدترین حالت از زمین خارج می شود” سخنگوی پلیس توماس کریستنسن توضیح داد.

اخبار مرتبط  دو فروند هواپیمای Su-27 دنباله جنگنده بلژیکی F-16 بلژیکی که در نزدیکی مرز روسیه در دریای بالتیک پرواز می کند (VIDEO) - RT World News

کریستنسن گفت که لاشه های راسو اخیراً اوایل صبح دوشنبه دوباره سر و کار پیدا کرده اند ، اما این اتفاق قبلا نیز رخ داده است. مقامات سعی کرده اند با قرار دادن خاک بیشتر بر روی حیوانات مرده مشکل را حل کنند ، اما معلوم شد که یک متر خاک برای نگه داشتن آنها در زیر زمین کافی نیست.

طبق گفته DR ، راسو اکنون به جای یک خاک در زیر 2.5 متر (6.5 فوت) خاک دفن می شود.

پس از کشف نسخه جهش یافته ویروس کرونا در برخی از حیوانات ، دولت دستور قتل عام راسو در مزارع را صادر کرد. بعداً نخست وزیر مته فرديكسن اعتراف كرد كه دولت هيچ اختيار قانوني براي صدور چنين دستوري ندارد و عذرخواهي كرد.
همچنین در rt.com
بدنبال شیوع آنفلوانزای مرغی بسیار مسری در مزارع مرغداری ، 190،000 مرغ هلندی ذبح کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *