انتاریو کانادا برای بازگرداندن “مسافران غیر ضروری” ایستگاه های بازرسی Covid-19 را در مرزهای استان های کبک و منیتوبا ایجاد می کند

استان انتاریو کانادا در حال ایجاد ایست های بازرسی در مرزهای خود با کشورهای همسایه مانیتوبا و کبک است تا مسافران غیر ضروری را از خود دور کند و آزادی های شخصی را به نام مبارزه با گسترش Covid-19 بیشتر محدود کند.

نخست وزیر داگ فورد روز جمعه اعلام کرد: محدودیت های جدید سفر از 19 آوریل اعمال می شود و فقط افرادی که برای کار ، دریافت مراقبت پزشکی یا تحویل کالا نیاز به ورود به انتاریو دارند مجاز به عبور از مرزهای استانی هستند. فورد همچنین دستور اقامت در خانه را برای ساکنان انتاریو از چهار هفته به شش هفته تمدید کرد و به پلیس اختیارات جدیدی داد تا محدودیت های همه گیر خود را افزایش دهد.

مقررات جدید قوانین قفل Covid-19 را سخت تر می کند که فورد به عنوان سخت ترین قانون در آمریکای شمالی توصیف می کند. طبق دستورالعمل جدید اجتماعات در فضای باز با افراد از سایر خانوارها ممنوع است و محدودیت ظرفیت برای خرده فروشان بزرگ تا 25٪ از حالت عادی کاهش می یابد. اجتماعات مذهبی داخل سالن حداکثر به 10 نفر محدود می شود و پروژه های غیر ضروری ساخت و ساز در حال تعلیق هستند. همچنین محدودیت های جدیدی در مکانهای تفریحی در فضای باز مانند زمین های فوتبال و زمین های بازی وجود دارد.
همچنین در rt.com
انتاریو طولانی ترین قفل را در آمریکای شمالی داشته است – که بسیار موفق بوده است و به یک مورد دیگر رسیده استفورد از دولت فدرال کانادا خواست تا کنترل مرزهای بین المللی را تشدید کرده و سفر هوایی به این کشور را بیشتر محدود کند. کانادا روز پنجشنبه با 9561 رکورد جدید در پرونده های جدید Covid-19 ثبت کرد. تقریبا نیمی از این موارد در انتاریو بود که با بستری شدن در بیمارستان Covid-19 به دلیل انتشار انواع جدید روبرو است.

“ما نبرد بین انواع و واکسن ها را از دست می دهیم” فورد گفت. “سرعت عرضه واکسن ما با گسترش انواع جدید Covid مطابقت ندارد. ما پاشنه پا هستیم. اما اگر حفاری کنیم ، ثابت قدم بمانیم ، می توانیم این مسئله را برگردانیم. “

در حالی که محدودیت در اجتماعات و محدودیت های ماندن در خانه برای کانادایی ها چیز جدیدی نیست ، اما از نظر برخی از ناظران تعطیلی مرزهای استانی پلی بیش از حد برای نقض آزادی های فردی است.

اخبار مرتبط  مجریان قانون آلمان می گویند که آنها از حمله به سبک کریستیچچرچ در خانه جلوگیری کرده اند - RT World News
همچنین در rt.com
‘Gestapo out!’ WATCH پلیس های کانادایی پس از تلاش برای جلوگیری از نماز فصح توسط کشیش خشمگین بدرقه شدند“بنابراین نمی توان به استانهای دیگر رفت … منشور حقوق و آزادی را بیرون انداخت ، داگی؟” یک مفسر توییتر پرسید. حقوق تحرک طبق قانون اساسی کانادا تضمین می کند که شهروندان و ساکنان دائمی ممکن است به هر استانی منتقل شده و پیگیری کنند “کسب معاش” در هر استانی

اما برخی از کانادایی ها نمی توانند از محدودیت های جدید بسنده کنند ، زیرا برخی از ناظران تعجب کردند که چرا فورد سفر بین مناطق انتاریو ، نه فقط بین استان ها را ممنوع نمی کند.
همچنین در rt.com
کانادایی ها ، اگر از این سیاستمداران عصبانی نیستید که اقدامات امنیتی Covid را که اعمال کرده اند ، به سختی دست و پنجه نرم می کنند ، بایدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *