انتقال سریع در مورد سهولت دریافت داروهای تغییر دهنده بدن – RT World News

توسط سوفیا نارویز، یک نویسنده و روزنامه نگار از ایالات متحده است. در خارج از کارهای خود در RT ، او نویسنده اصلی مطالب جانبی کالین موریارتی است و او کانال یوتیوب خود را مدیریت می کند. او را در توییتر دنبال کنید @ SophNar0747

تجویز هورمون ها در حال افزایش است زیرا تعداد بیشتری از افراد به عنوان تراریخته ظاهر می شوند ، اما داروها به راحتی و به سرعت و اغلب به افراد گیج و آسیب پذیر منتقل می شود.

“تمام آنچه كه من گفتم تصور می كردم كه ترانسفر بوده ام و تجویز شده ام [hormones] آن روز،” منبعی می گوید که بخاطر اینکه مورد حمله آنلاین قرار بگیرد ، ناشناس بماند.

در سن 20 سالگی ، این مرد بیولوژیکی شروع به جایگزینی هورمون درمانی (HRT) کرد تا در سال 2017 به یک زن انتقال یابد. با پیگیری این تصمیم ، وی سالها با سردرگمی صرف کرد که جنسیت را که خودش معتقد بود ، سرگردان کرد و سرگردان شد. یک محیط آنلاین به دنبال کمک و مشاوره است.

وی گفت: “من در سردرگمی خودم زیاد پریدم. بعضی وقت ها فکر می کردم ترانسفر هستم ، گاهی اوقات چنین نکردم “ او گفت ، پیش از اینكه جزئیات چگونگی سقوط او در جوامعی را كه به متقاعد كردن او بودند ، كمك كند. این گروه ها بودند که او را به جستجوی دارو تحت فشار قرار دادند ، حتی اگر او قبلاً ابراز تردیدهایی کرده بود.

“صادقانه بگویم ، آنچه مردم آن را محکم کردند ، گفتند که حتی اگر مطمئن نیستم ، باید به هر حال باید بر روی HRT شرکت کنم ، زیرا فرصتی را از دست می دهم و نمی توانم به شکلی که بعداً در زندگی می خواهم نگاه کنم. او ادامه داد: “بنابراین من یک قرار ملاقات را در کلینیکی که در LGBT تخصص دارد ، رزرو کردم [issues] و رفت [in]”

این کلینیک در نیویورک است و همان روز به او هورمون تجویز شد.

تغییر جنسیت در صورت تقاضا

بدست آوردن HRT به طور فزاینده ای آسان شده است. برنامه ریزی شده است که پدر و مادر برنامه ریزی شده و سیاست های رضایت آگاهانه آن روند سریع را به سرعت انجام می دهند. قرار ملاقات ها معمولاً یک ساعت طول می کشد و پس از نتیجه گیری نتایج خون ، به بیماران نسخه ای نوشته می شود.

روند رضایت آگاهانه ، نیاز به یک درمانگر طولانی مدت را برای ترک دارو دارد. طرفداران تراریخته معتقدند که این امر مانع از موقعیت های دروازه بان و شرایط ناراحت کننده می شود. از نظر آنها ، این داروها باید به آسانی در دسترس باشند تا سایر داروهای اساسی که پزشک ممکن است برای مشکلات بهداشتی تجویز کند – فکر کنید که دچار سرماخوردگی در قفسه سینه هستید و داروی سرفه شده اید.

این سرعت تازه در تشخیص بیماران به عنوان تراجنسی فقط به برنامه ریزی شده والدین یا سایر کلینیک های LGBT گسترش نمی یابد. برخی از افرادی که با آنها صحبت کردم باعث سردرگمی جنسیت در مورد درمانگرهای واقعی خود شده اند و در اکثر موارد در طی 30 روز پزشک تجویز می شوند. به خاطر داشته باشید که اکثر آنها یک بار در هفته یا کمتر از پزشک خود دیدن می کنند ، این ساعت ها اختصاصی برای پرداختن به یک موضوع بسیار جدی اختصاص ندارد.

من به عنوان یک شخص transgender می توانم این مثالها را تأیید کنم. در یک بیمارستان امور ایثارگران به دنبال یک درمانگر بودم تا در مورد مسائل جنسیتی که در تمام زندگی با آنها مشاجره کرده ام ، اطلاعاتی را ارائه دهد. فقط در عرض چند هفته موضوع داروها مورد آزمایش قرار گرفتند و من می توانم از همین موقع آنها را شروع کنم. کمترین انتظار را داشتم که کمی بیشتر منتظر بمانم ، اما سهولتی که بیرون از کمد بیرون آمدم و به من هورمونهایی ارائه شد ، بسیار تکان دهنده بود.

اخبار مرتبط  3 کشته بر اثر برخورد هواپیمای کوچک در بلوک آپارتمان در آلمان (عکس ، VIDEO) - RT World News

تحت فشار

شاید نگران کننده ترین جوامع آنلاین باشد که افراد را به سمت HRT سوق می دهد. بحث و گفتگوهای گسترده باعث گسترش چشم انداز رسانه های اجتماعی شده است ، و جوانان و بزرگسالان سردرگم برای کمک به آنها می روند. اما با چه هزینه ای؟

همانطور که منبع اول من می گوید: “من گیج و آسیب پذیر بودم و در موقعیتی قرار گرفتم که معتقدم این باعث می شود مشکلات من حل شود و مرا نجات دهد.”

خوشبختانه برای او ، متوجه شد که این یک اشتباه بوده است ، و پس از یک دوره “طولانی” که متوقف شد ، HRT خود را متوقف کرد. او هنوز هم از چیزهای دخترانه لذت می برد ، اما معتقد نیست خودش زن است. این امر او را به عنوان بخشی از یک آمار در حال رشد تبدیل می کند ، زیرا مردم در سراسر جهان شروع به تغییر شکل داده اند.

با صحبت با دیگران ، می توانم تصدیق كنم كه تعداد نه چندان ناچیز افراد از شروع هورمون ها به محض انجام این كار پشیمان می شوند. طبق این عقیده که آنها باید هرچه سریعتر آنها را شروع کنند ، همه در مورد سردرگمی پزشکان باز و مقدم نیستند. برخی از این ایده ها ناشی از این عقیده است که اگر شک و تردید داشته باشند اما به نظر می رسد که ترانس باشد ، ممکن است پزشک هنوز تمایلی به تجویز نسخه ای در این زمینه نداشته باشد.

این داروها دارای اثرات دائمی مانند رشد پستان و نازایی هستند و انتظار می رود نوسانات زودهنگام داشته باشد. این باعث می شود که یک گروه بد برای گروهی از تصمیم خود مطمئن نباشند و در حال حاضر با افسردگی و خطرهای خودکشی بیشتر مبارزه می کنند. این چندان جایز نیست که بدانیم چرا داروهای ضد آزار دهنده بدن و پشیمان شدن از آن می تواند مردم را به سمت لبه ای سوق دهد که نمی توانند به راحتی از آن دور شوند.

آنچه در اینجا راه حل ایده آل است ، هیچ کس نمی تواند به طور مشخص بگوید؛ حتی در کشورهایی که زمان انتظار طولانی تر است و دقیق تر قوانین حاکم است ، انتقال مجدد همچنان وجود دارد. برای بزرگسالان ، احتمالاً چهار سال زمان انتظار طولانی است ، اما در اینجا در ایالات متحده ، یك روز پاسخی نخواهد گرفت – به خصوص در جامعه ای كه فعالان از آنها حمایت می كنند كه به آنها اجازه انسداد بلوغ داده شود یا حتی به این مفهوم فشار بیاورند. همچنین باید بتواند هورمون مصرف کند.

لازم نیست که بخواهیم از بچه ها اجازه استفاده از داروهای انتقال یا جراحی را نداشته باشد ، بلکه در دوران فراری “پیشرفت گرایی” ، بحث برانگیز است. وضعیت ناراحت کننده ، به عنوان چیزی که سریعتر از آنکه منبع من را روایت کند ، داستانی را در مورد نحوه یك والدین برای دیدن كودك خود در مسدود كنندگان در طی یك هفته از اولین مراجعه به پزشك تحت فشار قرار داد ، متوقف نشده است.

به خاطر آنها ، امیدوارم که این اشتباه نباشد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *