انجمن پزشکی کره جنوبی از دولت می خواهد که پس از 13 نفر پس از جراحت ، برنامه واکسن آنفلوانزا را متوقف کند – اخبار جهانی RT

انجمن پزشکی کره از دولت این کشور خواسته است تا پس از مرگ بیش از دوازده نفر پس از دریافت عکس آنفلوانزا ، برنامه خود را برای تلقیح میلیون ها شهروند متوقف کند.

ابتکار واکسن ، که به عنوان یک استراتژی برای جبران بالقوه عوارض ناشی از Covid-19 معرفی می شود ، با هدف ارائه درمان رایگان آنفلوانزا به 19 میلیون نفر انجام می شود. اما این متعهد بلند پروازانه پس از کشته شدن 13 نفر ، از جمله یک پسر 17 ساله و یک مرد 70 ساله ، پس از شرکت در برنامه ، مورد انتقاد قرار گرفت.

ادامه مطلب

درایو واکسیناسیون پس از مشخص شدن حدود پنج میلیون دوز ، که نیاز به یخچال دارد ، در حین انتقال به یک مرکز پزشکی در دمای اتاق ذخیره شده بود ، به مدت سه هفته به حالت تعلیق درآمد. این برنامه در 13 اکتبر از سر گرفته شد. هیچ یک از افرادی که فوت کردند دوزهای یادآوری شده را دریافت نکردند.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه ، چوی دای زیپ ، رئیس انجمن پزشکی کره ، درخواست کرد که مبارزه با آنفولانزا متوقف شود تا زمانی که نگرانی های ایمنی در مورد واکسن به درستی رفع شود.

مقامات بهداشتی کره ادعا می کنند که هیچ ارتباط مستقیمی بین مرگ گزارش شده و تزریق آنفولانزا پیدا نکرده اند.

اخبار مرتبط  دانشمندان با محاسبه میزان ماده موجود در کل جهان ، بینش DARK ENERGY را کسب می کنند - RT World News

“تعداد مرگ و میرها افزایش یافته است ، اما تیم ما احتمال کمتری دارد که مرگ ناشی از شلیک ها باشد ،” جئونگ یون کیونگ ، مدیر آژانس کنترل و پیشگیری از بیماری کره ، هنگام سخنرانی در پارلمان گفت. وزیر بهداشت پارک نئونگ هو تصدیق کرد که مردم چنین هستند “نگران” در مورد واکسن اما گفت که این برنامه ادامه خواهد یافت.

در تحقیقات مقدماتی در مورد شش مورد از مرگ هیچ ارتباط مستقیمی با لگن دریافتی مشاهده نشد.

به گفته مقامات بهداشتی ، از زمان از سرگیری این برنامه ، 8.3 میلیون کره ای واکسن آنفولانزا دریافت کرده اند ، درحالی که حدود 350 واکنش منفی نسبت به زخم گزارش شده است.

همزمان با عجله دولت ها و شرکت های دارویی برای ایجاد یک ویروس موثر در ویروس کرونا ، ایمنی واکسن به یک موضوع داغ تبدیل شده است. آژانس ملی نظارت بر سلامت برزیل روز چهارشنبه گفت داوطلبی که در آزمایشات دانشگاه آکسفورد برای واکسن AstraZeneca شرکت می کرد ، به دلیل عوارض ناشی از Covid-19 درگذشت. با این حال ، ممکن است این فرد بخشی از یک گروه کنترل باشد که دارونما مصرف می کند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *