انفجار انفجار بمب کامیون گسترده در عفرین سوریه باعث کشته شدن 40+ غیرنظامی و شبه نظامیان تحت حمایت ترکیه شد (ویدیوهای گرافیکی) – RT World News

ده ها نفر از جمله کودکان در اثر انفجار عظیم در شهر سوریه عفرین پس از انفجار یک بمب ناشی از کامیون در وسط خیابان شلوغ ، کشته شدند. ترکیه بلافاصله مقصر این “تروریست های کرد” بود.

این انفجار بعد از ظهر سه شنبه در یک بازارچه در نزدیکی مرکز شهر خاموش شد و یک آتش بس بزرگ و ستونی از دود سیاه را از داخل سوخت از کامیون سوخت و کامیون مجهز به هوا ارسال کرد ، همانطور که در فیلم های ویدئویی مشاهده می شود که هر دو لحظه بمب گذاری را ضبط می کردند. و پیامدهای آشفته آن 47 نفر دیگر علاوه بر تلفات زخمی شدند ، با توجه به وزارت دفاع ترکیه

در حالی که هنوز هیچ گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است ، آنکارا مقصر مقصر YPG است ، یک شبه نظامی کرد که در سوریه فعال است و دولت ترکیه آن را یک سازمان تروریستی خوانده است. به گفته فرماندار استان حاتای ترکیه ، یکی از مظنونان به اسارت نیروهای ترکیه درآمد و گفت که این مرد پس از رانندگی به بازار شلوغ ، کامیون را رها کرد. با این وجود ، از زمان ظاهر شدن فیلم ، نشان می دهد که وسیله نقلیه هنوز در زمان حمله در حال حرکت است ، یا نشان می دهد که مظنون راننده نبوده است ، یا همدست بوده است.

سوگوار بسیاری “شهدای غیرنظامی” که در این حمله جان خود را از دست دادند ، رسانه های دولتی سوریه از تعدادی از حمایت های ترکیه دادند “تروریست ها” همچنین کشته شدند. شبه نظامیان عفرین را به تصرف خود درآوردند ، از زمانی که ترکیه در سال 2018 عملیات مرزی “شعبه زیتون” را آغاز کرد ، قصد داشت با پاک کردن YPG و شبه نظامیان متفقین که کنترل این شهر را به دست گرفتند ، هنگامی که دولت سوریه نیروهای خود را مجدداً مجدداً از پیش گرفت. سالهای قبل گرچه آنکارا اصرار دارد که حمله به آن انجام شد “تروریست ها” ، تاکنون 200000 غیرنظامی نیز در این درگیریها گرفتار شده و مجبور به فرار از شهر شدند.

اخبار مرتبط  این دوباره؟ قفل شدن ویروس جدید coronavirus موج دوم خرید هراس در استرالیا (VIDEOS) - RT World News
همچنین در rt.com
اردوغان: مرکز شهر سوریه “کاملاً تحت کنترل” ، “کردها” گریختند (VIDEOS ، عکس)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *