انفجار در کارخانه شیمیایی در مرکز چین باعث کشته شدن 5 نفر شد ، تلاش برای نجات ادامه دارد – اخبار جهانی RT

در نتیجه انفجار روز دوشنبه در شهر تیانمن در استان هوبئی چین ، پنج نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

اداره مدیریت اضطراری هوبئی گفت: این حادثه حوالی ساعت 14.15 بعد از ظهر روز دوشنبه در یک کارخانه در داخل پارک صنعتی یوکو در شهر ، غرب مرکز استان ووهان رخ داد. گزارش ها حاکی است که تلاش برای جستجو و نجات در محل همچنان ادامه دارد و یک نفر نیز با جراحات به بیمارستان منتقل شده است.

در این اطلاعیه آمده است که این انفجار هنگامی که تجهیزات در حال آزمایش در کارخانه متعلق به شرکت شیمیایی خوب تیانمن Chutian بود ، ایجاد و تولید واسطه های دارویی که در ساخت داروها استفاده می شود ، اتفاق افتاد.
همچنین در rt.com
آتش سوزی گسترده در مرکز تحقیقاتی هواوی 5G در چین (VIDEOS)اخبار پکن به نقل از یک شاهد گفت که دود زرد رنگی که از گیاه ساطع می شود ممکن است نشان دهنده نشت اسید نیتریک باشد.

اخبار مرتبط  اسپانیا وضعیت اضطراری را در منطقه مادرید اعلام کرد که قضات قفل جزئی را لغو کردند - اخبار جهانی RT

مجله دیگری به نام Upstream News مستقر در چونگ کینگ گفت که این شرکت شیمیایی قبلاً توسط ساکنان محلی به دلیل انتشار گازهایی که باعث تحریک شده اند گزارش شده است.

در ماه اوت ، انفجار دیگری در یک شرکت شیمیایی در شهر شیانتائو در همان استان باعث کشته شدن شش نفر و زخمی شدن چهار نفر شد. مقامات محلی در آن زمان ادعا کردند که این انفجار به دلیل رفتار نامنظم اپراتورها و عدم شناسایی خطر ایجاد شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *