انفجار شدید در مغازه باتری فروشی در ایران باعث کشته شدن 1 کشته و خسارت به 30 ساختمان (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

انفجار مهیبی در فروشگاه باتری در نسیم شهر ، شهری در استان تهران ایران رخ داد که منجر به کشته شدن حداقل یک نفر و آسیب رساندن به 30 ساختمان اطراف و همچنین اتومبیل های اطراف شد.

این انفجار عصر جمعه به وقت محلی در شهری در حدود 15 کیلومتری جنوب غربی تهران اتفاق افتاد. فیلم های موجود در منطقه شیشه های خرد شده و آوار را در همه جا نشان می دهد و ماشین های آتش نشانی هنوز در صحنه هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، فرمانده آتش نشانی شهرداری گفت: موج انفجار در شعاع وسیعی شیشه ها را خرد كرده و به حدی محکم بود كه بعضی از ساختمان ها شاهد شکستن دیوارهایشان بودند.

“این حادثه ، علت دقیق آن هنوز مشخص نیست ، به بیش از 32 وسیله نقلیه آسیب زده است” کیان سلطان پور رئیس آتش نشانی گفت. حدود 30 ساختمان تحت تأثیر انفجار قرار گرفتند.

اخبار مرتبط  سرنگونی تاریخ در حالی که معترضین در مونترال مجسمه جان مکدونالد ، نخست وزیر اول این کشور را خرد کردند ، به کانادا سرایت کرد - اخبار جهانی RT

سلطان پور تأیید کرد که یک نفر که داخل مغازه بود در اثر انفجار جان خود را از دست داد. این ساختمان سه طبقه تا حدی تخریب شد.

انفجار نسیم شهر آخرین حادثه انفجار از ماه ژوئن در سراسر ایران است که با انبارهای موشکی و سایت های تحقیقات هسته ای آغاز شده است ، اما از آنجا که بر نیروگاه ها ، کارخانه های شیمیایی و مغازه ها نیز تأثیر گذاشته است.

در حالی که مقامات علت این انفجارها را علتهای مختلفی از سیم کشی معیوب تا سوانح صنعتی عنوان کرده اند ، اما تکرار غیرمعمول منجر به گمانه زنی در مورد وقوع جنگ سایبری با اسرائیل شده است.
همچنین در rt.com
انفجارهای ایران: آیا اسرائیل و ایالات متحده فقط جنگ سایبری را شروع کردند؟فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *