انفجار عظیم بیروت از 15 زاویه دوربین هماهنگ با تماشای رمز و راز پیرامون علت آن مشاهده کنید – RT World News

فیلم هایی از انفجار ویرانگر در بندر بیروت که موجب کشته شدن بیش از 70 نفر و هزاران زخمی شد ، همچنان در حال ظهور هستند و تصویری جامع از این تخریب را نقاشی می کنند – هرچند که هیچ علت برجسته ای از آن برجای نمی گذارد.

RT ساخته شده است یک مجموعه بزرگ از 15 فیلم مختلف از شاهدان تا انفجار فاجعه بار در پایتخت لبنان. کلیپ های همگام سازی تصور می کنند از ویرانی های بسیار دور ناشی از این انفجار ، که مقامات ردیابی کرده اند 2،750 تنی نیترات آمونیوم انفجاری در انبار توسط بندر را ردیابی کرده اند (مطمئناً نه یک موشک اسرائیلی ، مقامات لبنان و اسرائیل و همچنین حزب الله تأکید کرده اند).

شمار تلفات همچنان در حال صعود است و گفته می شود بیمارستان های بیروت از ظرفیت فراتر رفته است. بنا بر گزارش ها ، این انفجار در نزدیکی قبرس ، حدود 150 مایلی دور از بندر شنیده شده است.

اخبار مرتبط  وندال ها نقاشی های دیواری را منکر هولوکاست در اثر تاریخی جنگ جهانی دوم در روستای فرانسوی توسط نازی ها قتل عام و سوخته شدند (عکس) - RT World News

با وجود توضیحات ارائه شده توسط مقامات لبنانی ، ظاهرا رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ احساس كرد كه مجبور به تحمل این واقعه در كنفرانس مطبوعاتی شامگاه سه‌شنبه است ، و اظهار داشت –بر اساس انفجار“- این یک”حمله ، این یک نوع بمب بود“پس از مشورت با ژنرال پنتاگون.
همچنین در rt.com
“بمبی به نوعی”؟ ترامپ می گوید مقامات ارتش آمریكا “فكر می كنند” انفجار مهلك بیروت یک حمله انتصابی بودمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *