انفجار گسترده پس از حمله هواپیماهای اسرائیلی به پایگاه های ارتش اسرائیل در مرکز سوریه – RT World News

رسانه های دولتی سوریه گزارش داده اند که چندین پایگاه نظامی در مرکز و جنوب سوریه هدف حملات هوایی قرار گرفته اند که دمشق مقصر اسرائیل است. فیلم ها در رسانه های اجتماعی انفجار گسترده نشان می دهد که شب را روشن می کند.

ارتش سوریه گفت ، اسرائیل درست قبل از ساعت 1 بامداد چهارشنبه چندین مکان را در سلیمیه و صبوره هدف قرار داد ، ارتش سوریه با اشاره به اینکه پدافند هوایی این کشور شلیک شد “تعداد زیادی” موشک های خصمانه اما برخی از آنها به اهداف خود حمله کرده و به آنها حمله کردند “آسیب مادی محدود”

با قضاوت بر اساس میزان انفجارها ، به نظر می رسد یکی از اهداف انبار مهمات است.

سلامیه در استان حما در مرکز سوریه واقع شده است ، در بزرگراه منتهی به حمص به سمت رقه ، “پایتخت” سابق تروریست های دولت اسلامی (داعش ، داعش) که اکنون توسط شبه نظامیان کرد تحت حمایت آمریکا نگهداری می شود.

حملات حماه در پی حملات به استان های اسووودا و دیرالزور عصر سه شنبه انجام شد. خبرگزاری سانا با استناد به منابع نظامی گزارش داد که این حملات منجر به کشته شدن دو سرباز ، چندین زخمی و برخی خسارات مادی شد. ارتش همچنین گفت که این اعتصاب در دیرالزور از شرق پالمیرا رخ داد و مواضعی را در امتداد بزرگراه M20 بین شهرهای سوخنه و خود دیرالزور هدف قرار داد. مهاجمی مشخص نشد.

اخبار مرتبط  لغزش فرویدی؟ NYT درباره توافق صربستان و کوزوو به دروغ می گوید این رهبر صرب بود که به جرم جنایات جنگی متهم شد - RT World News

https://www.youtube.com/watch؟v=U6g5Z_g8Et0

اسرائیل بارها و بارها حملات هوایی و موشکی علیه آنچه می گوید اهداف ایران در سوریه است ، آغاز کرده است ، اما تل آویو عادت ندارد که این حملات را تصدیق کند. دولت دمشق هواپیماهای اسرائیلی را به استفاده از هواپیماهای غیرنظامی به عنوان سپر انسانی برای نفوذ به پدافند هوایی سوریه متهم كرده است.
همچنین در rt.com
سیستم های پدافند هوایی که در حال حمله “پرخاشگری اسرائیل” در استان حما – رسانه های دولتی سوریه هستندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *