انگلیس پس از گفتن نخست وزیر اسپانیا ، از تصمیم قرنطینه دفاع كرد و آن را ناعادلانه و “خطایی” خواند – RT World News

بریتانیا می گوید “با احترام” با موضع مادرید در تماس با خود برای تحمیل قرنطینه برای مسافرانی که از اسپانیا باز می گردند پس از نخست وزیر پدرو سانچز ، نخست وزیر ، آن را متهم کرد که مرتکب “خطایی” شده که “توجیه نشده است”.

سيمون كلارك ، وزير خردسال دولت محلي ، توضيح داد كه الف “75٪ افزایش” در مواردی که هفته گذشته در اسپانیا تأیید شده بود ، دلیل بریتانیا چنین اقدامی ناگهانی انجام داد.
همچنین در rt.com
SHAMBOLIC: کارگر قرنطینه ناگهانی جانسون را برای تعطیلات در اسپانیا تقلب می کند“ما با احترام با موضع دولت اسپانیا در این باره مخالفیم ،” وی روز سه شنبه به بی بی سی گفت.

سانچز روز دوشنبه گفت كه تصمیم ناگهانی انگلستان مبنی بر بازگرداندن مسافرانی كه از دو قرنطینه اسپانیا به مدت دو هفته برگردند ، بوده است “غیر منصفانه” و این اشتباه بود که به جای کلمات در نظر گرفتن مناطق جداگانه ، به میزان آلودگی Covid-19 اسپانیایی نگاه کنیم.
همچنین در rt.com
بدن body هواپیمایی بین المللی “قرنطینه پتو را به طور یک جانبه تصمیم گرفته شده” بریتانیا را برای مسافرانی از اسپانیا مقصر می دانداخبار مرتبط  ناو روسی و کشتی تجاری غیرنظامی در نزدیکی دانمارک برخورد می کنند - ارتش دانمارک - اخبار جهانی RT

“در اکثر اسپانیا ، میزان بروز حتی در شمار ثبت شده در انگلستان بسیار پایین است.” وی به شبکه تلویزیونی Telecinco گفت ، و افزود که دولت بود “صحبت با مقامات انگلیس برای تلاش برای بررسی مجدد آنها.”

این حرکت ناگهانی باعث تعطیل شدن گردشگران و صنعت گردشگری شد ، زیرا اسپانیا در لیست کشورهایی “ایمن” قرار گرفته است که بریتانیایی ها می توانند به آن سفر کنند. روز دوشنبه ، وزارت امور خارجه همچنین توصیه های سفر خود را برای اسپانیا تمدید كرد و به مردم گفت كه از سفر به جزایر قناری و بالئاریك خودداری كنند.
همچنین در rt.com
ال Pais ادعا می کند که تعداد کشته های Covid-19 در اسپانیا می تواند 60 درصد بیشتر از گزارش شوداسپانیا و انگلیس هم با Covid-19 به سختی برخورد کرده اند. انگلیس تاکنون بیش از 300000 مورد و 45000 کشته مشاهده کرده است ، در حالی که در اسپانیا بیش از 28000 نفر فوت کرده اند و بیش از 272،000 نفر به ویروس مبتلا شده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *