اوربان می گوید ترکیبی از فرهنگ های مسلمان و کاتولیک در مجارستان “صلح آمیز و ایمن نخواهد بود” – RT World News

نخست وزیر مجارستان ویکتور اوربان روز جمعه برنامه جدید مهاجرت اتحادیه اروپا را رد کرد و بر مخالفت خود با داشتن جامعه ای چندفرهنگی بر کشورش تأکید کرد.

“در مجارستان ، ما بسیار سختگیرانه هستیم که دوست نداریم یک جامعه موازی داشته باشیم ، یا یک جامعه باز یا یک فرهنگ مختلط داشته باشیم.” او به رویترز گفت. “ما فکر نمی کنیم که ترکیبی از جامعه مسلمان و مسیحی می تواند یک جامعه صلح آمیز باشد و می تواند امنیت و زندگی خوبی را برای مردم فراهم کند.”

مهاجرت در مجارستان یک است “مسئله امنیت ملی” گفت: Orban ، که قبلا ادعا کرد که “چندفرهنگی در اروپا شکست خورده است.”

هیچ کس نمی تواند وارد مجارستان شود “بدون داشتن روال قانونی تکمیل شده و گرفتن مجوز واضح برای انجام آن ،” او در مصاحبه روز جمعه گفت
همچنین در rt.com
“این بزرگتر خواهد شد”: اوربان درباره بحران مهاجر دوم هشدار می دهد ، می گوید مجارستان “آماده است”اظهارات اوربان یک روز پس از بحث در مورد مهاجرت با رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین در بروکسل بیان شد. نخست وزیر گفت ، طرح جدید مهاجرت اتحادیه مجارستان را مجبور به استقبال از پناهجویان می کند ، اما او از این کار استقبال کرد “برخی از تابوها ناپدید شده اند.” وی ، به ویژه ، تمرکز تقویت شده در اعزام افرادی که شرایط پناهندگی در اتحادیه اروپا را ندارند ، به کشورهای مبدا خود ذکر کرد.

اخبار مرتبط  اشکال برای فقرا ، استیک آزمایشگاهی برای ثروتمندان؟ گوشت مرغ کشت شده با گاو اولین بار در اولین فروش در رستوران مجلل سنگاپور ظاهر می شود - اخبار جهانی RT

اوربان هنوز معتقد است که درخواست های پناهندگی باید در آن مدیریت شود “نقاط داغ” فراتر از مرزهای اتحادیه اروپا ، و کسانی که به مرز نزدیک می شوند در غیر این صورت بازداشت می شوند. گروه های مدافع حقوق می گویند که بازداشت پناهجویان یا عقب راندن آنها از مرز ، خلاف حق تقاضای پناهندگی است که طبق قوانین بین المللی بشردوستانه درج شده است. از آنجا که مجارستان سیاست های سختگیرانه خود را در پی افزایش ورود مدیترانه در سال 2015 اتخاذ کرد ، در حال حاضر تعدادی از پرونده های حقوقی مربوط به مهاجرت را در دادگاه عالی اتحادیه اروپا از دست داده است.
همچنین در rt.com
“من و اوربان با سهمیه بروکسل جنگیدیم”: نخست وزیر چک اعتبار خود را برای به هم ریختن اشتراک “مضحک” مهاجر در اتحادیه اروپا می گیردهرچند که هست “برای در نظر گرفتن وتو مجارستان خیلی زود است” اوربان به صراحت گفت كه بوداپست با هيچ چيز موافقت مجارستان براي پذيرش افرادي كه از خاورميانه و آفريقا مي آيند موافقت نمي كند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *