اولویت بندی موفقیت مالی باعث خوشحالی شما در هنگام قفل شدن Covid-19 نخواهد شد – مطالعه جدید – RT World News

در حالی که بسیاری از افراد هنوز هم موفقیت را از نظر پول اندازه می گیرند ، یک مطالعه جدید می گوید تثبیت مالی بر سر خانواده و دوستان می تواند در مواقع بحرانی مانند همه گیر کوروی ویروس ویرانگر باشد.

این سخنی است که بگوییم مردم علاوه بر اینکه تنها و وحشت زده هستند ، این روزها عصبانی هستند. شیوع بیماری Covid-19 از نظر اقتصادی به شدت آسیب دیده و واقعاً نابرابری درآمدی را به ویژه در ایالات متحده روشن کرده است. بنابراین ما در آپارتمان های کوچک می نشینیم و افراد مشهور را می خوانیم که آوازهای جان لنون را می خوانند و سعی می کنند ما را متقاعد کنند “همه ما با هم هستیم” هنگام گرم کردن شومینه های الکترونیکی سوار شده خود. ما در مورد میلیونرهایی که به صورت انفرادی در قایق های خصوصی خود فاصله می خوانند ، می خوانیم. و بعد اخراج می شویم. ما احساس کمبود نیرو می کنیم و نمی دانیم که آیا باید وقت و تلاش بیشتری را برای شغل خود اختصاص داده باشیم.
همچنین در rt.com
خودزنی ممکن است باعث نجات جان انسانها شود ، اما مشکلات بهداشت روانی و تنهایی را تشدید می کند: من به عنوان پزشک عواقب روزمره می بینمولی “تمرکز روی پول با صرف وقت کمتر برای حفظ روابط و تمایل کمتر به دیگران برای کمک به دیگران متکی است.” می گوید یک مطالعه جدید که در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شده است ، با عنوان “نمی توان عشق را خریداری کرد (یا دوستی): پیامدهای اجتماعی از خود ارزش مالی شرطی”.

“افسردگی و اضطراب به انزوا گره خورده است ، و ما مطمئناً اکنون شاهد این مسئله هستیم با مشکلاتی که در طول همه گیری Covid-19 با دوستان در ارتباط داشتیم.” دبورا وارد ، عضو گروه روانشناسی در دانشگاه بوفالو و نویسنده اصلی این تحقیق ، گفت: این هفته. این ارتباطات اجتماعی مهم است. ما به عنوان انسان به آنها نیاز داریم تا احساس امنیت کنند ، از نظر روحی سالم و خوشحال باشند. “

اما بخش عمده ای از آنچه برای دستیابی به موفقیت در حوزه مالی مورد نیاز است ، با هزینه گذراندن وقت با خانواده و دوستان حاصل می شود

محققان روزنامه های روزانه بیش از 2400 شرکت کننده را به مدت دو هفته مورد مطالعه قرار دادند و دریافتند که افرادی که در امور مالی تأمین می کردند ، در سطح شادی بسیار ارزانی می کنند.
اکنون ، این ایده که پول نمی تواند شادی بخرد چیز جدیدی نیست و تحقیقات در این باره فراوان است. دوره خوشبختی ییل دارای یک سخنرانی کامل است که به مطالعات اختصاص داده شده و اثبات می کند پول بودن گرا سطح رضایت از زندگی شما را پایین می آورد. آنچه این مطالعه جدید را جالب می کند این است که چرا – خارج از بین رفتن روابط اجتماعی – ممکن است موردی باشد.

اخبار مرتبط  چطور اروپا درحال رفع فشار است - RT World News

وارد نظریه ای را مطرح کرد که دلیل آن این است “وقتی مردم اعتماد به نفس خود را بر موفقیت مالی پایه گذاری می کنند ، احساس فشار و عدم استقلال را تجربه می کنند.”
همچنین در rt.com
ترس ناشی از اعتیاد به کورو ویروس ممکن است قربانیان خود را سریعتر از همه گیر کنداین بدان معنی است که رئیس سابق شما – بر خلاف آنچه به نظر می رسد – از قدرت واقعی تری نسبت به شما برخوردار نیست ، زیرا آنها هیچ آزادی و احساس خویشتن ندارند. به گفته روانشناسان ، احساس قدرت بودن به معنای خوشبختی با شما بودن و انجام کارهایی است که می خواهید انجام دهید.

افراد زیادی هستند که فیلم هایی مانند “وال استریت” یا “پدرخوانده” را تماشا می کنند و پیام را از دست می دهند. آنها همه وضعیت را می بینند و فکر می کنند: “من می خواهم مثل آن باشم.” آنها صحنه ای را فراموش می کنند که در آن بودگ فاکس گریه می کند در حالی که با دستبند از دفتر خود بیرون می رود. آنها فراموش می کنند که پدرخوانده – مرد خوبی – در حالی که با نوه اش بازی می کرد درگذشت ، در حالی که مایکل کورلئونه در یک صندلی ، به تنهایی ، در یکی از غم انگیزترین مرگ های زمانه سقوط کرد. آنها فراموش می کنند که افرادی که برنامه های پونزی را اداره می کنند ، همیشه ناگزیر مانند پونزی به سر می برند – در فقر و به تنهایی.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *