اول شاخ قاتل ، حالا پشه ببر؟ بیش از نیمی از فرانسه نسبت به بالابرهای قفل شونده از حشرات انتقال دهنده دنگا و زیکا هشدار دادند – RT World News

تقریباً 65 درصد از فرانسه پس از حمله دیگر توسط پشه تهاجمی ببر ، حامل شناخته شده تب دنگ ، چیکونگونیا و Zika ، درست قبل از ظهور این کشور از حالت قفل ، در معرض خطر قرار گرفته اند.

در حالی که ایالات متحده برای حمله به خود به اصطلاح “شاخ قتل” در تنگنا قرار دارد ، در هنگام نزول انبوهی از پشه های ببر از کشور ، 57 دفتر از 101 اداره فرانسه در معرض خطر قرار گرفته اند – درست همزمان با آماده شدن شهروندان در ماه مه. 11 هفته بعد از قفل شدن کروناویروس.

10 بخش دیگر در معرض نارنجی قرار گرفته اند ، زیرا کارشناسان پیش بینی می کنند فرانسه تا سال 2030 به طور کامل مستعمره شود.

این حشره از اوایل دهه 2000 میلادی فتح اروپا را آغاز کرد و در سال 2006 وارد فرانسه شد. از سال 2010 ، حدود 22 مورد دنگو و 31 مورد از بیماری چیکونگونیا ثبت شده است ، در حالی که تصور می شد این اولین موارد بومی عفونت با بیماریهای گرمسیری برای اولین بار است.

“پس از نصب در منطقه ، پشه ببر برای خلاص شدن از شر غیرممکن است.” وزارت بهداشت قبلاً هشدار داده بود.
همچنین در rt.com
این یک راه برای تشویق مسافت اجتماعی است! HORNETS MURDER در وسط بیماری همه گیر Covid-19 وارد آمریکا می شوندپشه ببر ، که به دلیل نوارهای سفیدی روی بدن و پاهایش نامیده می شود ، به رطوبت و گرما علاقه دارد و ترجیح می دهد به جای اینکه از حیوانات تغذیه کند ، روی خون انسان عید کند. اگرچه به نظر تهاجمی است ، این حشره غیر قابل تحمل است “آسان برای خرد کردن” با تشکر از آن “سرعت دست و پا چلفتی” ، طبق وب سایت Mosquito Watch.

اخبار مرتبط  ترامپ و پنس هرگز درباره "نعمت های روسی برای طالبان" ، داستان NYT "نادرست" - رئیس اطلاعاتی ایالات متحده - RT World News

نیش دردناک آن باعث ایجاد جوش قرمز و خارش دار قرمز می شود که می تواند منجر به علائم در طی پنج روز شود ، از جمله تب بالا ، درد عضلات و مفاصل ، سردرد و درد بدن ، ملتحمه و خستگی.

با این حال ، خبرهای خوبی وجود دارد: WHO تأیید كرده است كه پشه ، تاجی تازه را منتقل نمی كند.

کارشناسان به مردم توصیه می کنند که تهویه مطبوع را حفظ کنند ، لباس سست بپوشانند ، به صورت آزاد از دفع دافع استفاده کنند و از دافع های سیم پیچ داخلی و خارجی استفاده کنند ، همگی ضمن کاهش مقدار آب ایستاده در نزدیکی خانه ها و مشاغل.

تله های پشه ها و دفع کننده های پشه که در حال حاضر توسط مقامات محلی مورد آزمایش قرار گرفته اند ، تاکنون ناکارآمد بوده اند و در حالی که شبکه های پشه محافظت می کنند ، پشه های ببر – بر خلاف همتایان اروپایی خود – در طول روز نیز بیرون می آیند.

اداره بهداشت عمومی فرانسه گزارش داد جمعیت پشه های ببر در این کشور در دو سال گذشته دو برابر شده است ، زیرا محققان این کشور همچنین به دنبال راه هایی برای استریل کردن پشه های ببر زنانه و روشن کردن جزر و مدی بر طاعون جدید هستند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *