اوپک + در تلاش است تا قرارداد را برای قطع تولید منعقد کند ، زیرا 10 میلیون بشکه کاهش نفت بر تصویب مکزیک بستگی دارد – RT World News

اوپک + گفته است که کاهش 10 میلیون بشکه در روز پیشنهاد شده است که بطور آزمایشی توافق می کنند پس از مذاکرات ماراتن فقط با گره مکزیک اتفاق می افتد. طبق گفته های این کشور ، این کشور که مشتاق افزایش تولید است ، این ایده را نادیده گرفته است.

بدن تولیدکنندگان نفت جهان از اعضای این اتحادیه خواست تا “مشارکت در تلاشها با هدف ثبات در بازار نفت” پنجشنبه شب بعد از مذاکرات ماراتن در اوایل روز.

“توافق برجام بستگی به رضایت مکزیک برای پذیرش شرایط مندرج در پیوست دارد.” بیانیه نهایی اوپک خوانده شده ، همانطور که توسط خبرگزاری TASS گزارش شده است.

وزیر نفت کویت ، دکتر خالد الفضل ، تأیید کرده است که موضع مکزیک دلیل عدم موفقیت این گروه در خنثی کردن توافق برجام بود.

مکزیک داشت “موافقت نامه به تعویق افتاد” وی در مورد بن بست در مورد قطع خروجی پیشنهادی ، توئیت کرد. این گزارش توسط مقامات قزاقستان و آذربایجان تأیید شد.
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید اوپک + “نزدیک شدن” به توافق تاریخی ، “تماس بسیار خوبی” با پوتین و پادشاه سعودی داشته استوقتی آژانس خبری G20 روز جمعه میزبان یک نشست مجازی در زمینه انرژی خواهد بود ، اعضای اوپک + سعی خواهند کرد مکزیک را ترغیب به قبول این توافق در آخرین تلاش برای نهایی کردن توافق کند.

خبرهای مربوط به این خبر پس از انتشار گزارشی مبنی بر دستیابی به توافق آزمایشی منتشر شد ، اما از عدم تمایل مکزیک برای انحراف از برنامه های گسترش ، به جای محدود کردن ، ترس از خروج نفت از ترس از توافق است. شرکت نفتی مکزیک ، پمکس ، مدت طولانی است که مقاومت در برابر هر گونه کاهش را کاهش می دهد ، در عوض در حالی که به دنبال توسعه 15 سایت جدید است ، با تعدادی پروژه جدید حفاری پیش می رود.

وزیر انرژی این کشور ، روشیو نائل ، در توئیتی گفت: در طی مذاکرات ، مکزیکوسیتی اعلام کرد که مایل است طی دو ماه آینده 100000 بشکه در روز کاهش دهد – بنابراین از تولید به 1.681 میلیون بشکه در روز از 1.781 میلیون بشکه در روز در ماه مارس ، کاهش می یابد. با این حال ، بنا بر گزارش ها ، اوپک چهار برابر بیشتر خواسته است که کاهش یابد.

به طور کلی ، این سازمان پیشنهاد کرده است که در ماه های مه و ژوئن میزان تولید را به میزان 10 میلیون بشکه در روز کاهش داده و کاهش را به 8 میلیون بشکه در روز تا ماه دسامبر کاهش داده و سپس در ماههای بعدی کاهش دهیم.
همچنین در rt.com
با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید ، قیمت نفت سقوط می کندقیمت خبر نفت پس از آنکه روز گذشته پنجشنبه به طور خلاصه در گزارشی درباره معاملات معامله شد ، ناگهان کاهش یافت. نفت خام WTI ، بنچمارک آمریکا ، پنجشنبه شب بیش از 9 درصد به 22.76 دلار در هر بشکه نفت وارد کرد ، در حالی که نفت خام برنت با قیمتی بیش از 4 درصد کاهش یافت و به 31.48 دلار در هر بشکه رسید.

پترولیوم به دلیل “جنگ قیمت” بین مسکو و ریاض – که به نظر عربستان سعودی باعث افزایش چشمگیر تولید شده است – در ترکیب با اقدامات قفل شونده گسترده در سراسر جهان برای مهار تاج ویروس کشنده ، سطح رکورد پایین رکورد داشته است. قیمت پایین صعود تولید کنندگان عمده را به دنبال تثبیت بازارهای جهانی نفت از طریق کاهش تولید می داند ، اما بدون توافق متفق القول میان اعضای اوپک + ، این کاهش ها به اجرا در نمی آیند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  گزارش های جدید نشان می دهد كه سیاستمداران برلین آگاهانه کودکان را به مدت چندین دهه با PEDOPHILES زندگی می كنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *