اوکراین “حلقه قاچاق انسان” را که فروش BABIES به چینی ها – مردان مجرد با جهت گیری مشخص است – قرار داده است – RT World News

پلیس اوکراین به یک کلینیک تولید مثل خصوصی که گفته می شود “فروش نوزادان” به چین حمله کرده است. در حالی که مظنونین متهم به “قاچاق انسان” هستند ، مادران جانشین منطقه ای خاکستری قانونی در اوکراین هستند.

پرونده رسوایی اواخر روز شنبه توسط وزارت کشور این کشور افشا شد. پلیس شکسته شد “قاچاق انسان” انگشتر که در یک کلینیک تولید مثل خصوصی در کیف محور بود.

جزئیات بیشتر در مورد این پرونده توسط آنتون جراشنکو معاون وزیر کشور در صفحه فیس بوک خود به اشتراک گذاشته شد. در این حلقه رئیس کلینیک ، پسرش و همچنین دو تبعه اوکراین و سه تبار چینی حضور داشتند. آنها به قاچاق انسان متهم شدند كه با مصادره املاك ممكن است منجر به 12 سال زندان شود.
همچنین در rt.com
زن پس از زایمان نوزادان SOMEONE ELSE از کلینیک باروری شکایت می کنداکثر مراجعین این کلینیک ، مردان مجرد چینی بودند “جهت گیری خاص” ، همانطور که ژراشنکو آن را بیان کرد. این مقام افزود: در حالی که تعداد دقیق نوزادان قاچاق نشده ناشناخته است ، حداقل 140 تبعه چینی دیگر تحت بررسی هستند.

اخبار مرتبط  انفجار از گذشته؟ زمین MINIMOON جدید بدست می آورد و می تواند بقایای یک موشک قدیمی باشد - اخبار جهانی RT

قیمت قیمت یک نوزاد مجرد حدود 50 هزار دلار بود. این مبلغ سنگین شامل تلقیح مصنوعی یک مادر جانشین ، حمایت قانونی و ساماندهی ازدواجهای ساختگی است که برای تسهیل قاچاق کودکان در خارج از کشور مورد نیاز است. معلوم نیست پدران نوزادان چه کسانی بودند که پس از آن آنها را به تصویب رساندند.

پنج نوزاد تازه متولد شده ، که گمان می رود در حال قاچاق باشند ، توسط محققان در آپارتمان های خصوصی در پایتخت اوکراین پیدا شده و در بیمارستان های زایمان قرار گرفتند.
همچنین در rt.com
تماشا هزاران نفر از مردم اوکراین مرز را به عقب برگردانند تا به خانه برگردنددر حالی که مظنونین متهم هستند “قاچاق انسان،” وجود دارد – مادر بودن جانشین با هیچ قانونی در اوکراین تنظیم نمی شود و در یک منطقه خاکستری قانونی قرار دارد. از آنجا که به صراحت توسط قانون ممنوع نیست ، چیزی بیشتر از یک قرارداد ساده بین یک مادر جانشین و والدین فرزندان متعهد نیست.

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *