“اکنون زمان آن زمان نیست!” رئیس سازمان ملل گفت كه WHO در جنگ جهانی “كوید 19” “بحرانی” است زیرا ایالات متحده بودجه خود را برای تحقیق در مورد “روابط چین” كاهش می دهد.

سازمان ملل متحد خواستار ادامه حمایت از سازمان بهداشت جهانی (WHO) است زیرا کشورهای در سراسر جهان با همه گیر کروناویروس مبارزه می کنند ، درست چند ساعت پس از آن که دونالد ترامپ رئیس جمهور بودجه آمریکایی را به آژانس مسدود کرد.

سازمان جهانی بهداشت و هزاران تن از کارکنان آن در حال مقابله با بحران سلامت در خط مقدم هستند و از آسیب پذیرترین کشورها با آن حمایت می کنند “خدمات صرفه جویی در زندگی ،” دبیرکل سازمان ملل متحد ، آنتونیو گوترس ، روز سه‌شنبه در بیانیه ای نوشت.

اعتقاد من این است که باید از سازمان بهداشت جهانی حمایت شود ، زیرا این امر برای تلاشهای جهان برای پیروزی در جنگ علیه کووید 19 کاملاً حیاتی است.

در حالی که گوترس هیچ اشاره ای به ایالات متحده نکرد ، این بیانیه بلافاصله پس از آن منتشر شد که پرزیدنت ترامپ مکث در تأمین بودجه سازمان جهانی بهداشت را اعلام کرد ، تا سالی 500 میلیون دلار کمک های سالانه را به دلیل نگرانی هایی مبنی بر سوء استفاده از بدن در پاسخ به این بیماری ، منجمد کرد و حتی آن را متهم کرد. “پوشاندن” میزان شیوع تاج ویروس از طرف پکن. بودجه ایالات متحده پس از انجام دولت آ “مرور” ترامپ گفت ، با بیان اینكه آژانس به بازآفرینی چینی ها كمك كرد ، اقدامات WHO را انجام داد “اطلاعات نادرست” درباره Covid-19 و توانایی آن در گسترش بین انسانها.

اخبار مرتبط  پاریس به ناتو هشدار داد كه سر از شن و ماسه "مسئله ترکیه" در لیبی جدا كند - RT World News
همچنین در rt.com
ترامپ بودجه سازمان جهانی بهداشت را متوقف کرده و بدن پزشکی را به توطئه با چین متهم می کند که “شیوع” کوید -19 “را تحت پوشش قرار دهد”رئیس سازمان ملل متحد مشاهده كرد كه فرصت هایی برای این امر وجود دارد “کاملاً به عقب نگاه کنید تا بفهمید چنین بیماری چگونه ظهور کرده است … و چگونه همه افراد درگیر به بحران واکنش نشان دادند ،” اما تنها “هنگامی که ما در نهایت صفحه این بیماری همه گیر شد ،” اصرار “اکنون آن زمان نیست.”

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *