اگر انگلستان به پیگرد قانونی آنها کمک کند ، ایالات متحده “بیتل” داعش را اعدام نخواهد کرد

ولی ویلام بار وكل كل آمریكا قول داده است كه گروهی از مظنونان تروریسم به نام “بیتلز” موسوم به “بیتلز” را اعدام نكند ، مادامی كه انگلستان به پیگرد قانونی آنها كمك كند. اگر انگلستان امتناع ورزد ، مظنونان به احتمال زیاد با مرگ روبرو خواهند شد.

روز سه شنبه ، در نامه ای به پرییت پاتل وزیر امور خارجه انگلیس ، بارب خواست تا اطلاعات لندن را در مورد مظنونان دولت اسلامی (داعش ، سابق داعش) به ایالات متحده قبل از 15 اکتبر منتقل کند ، با بیان اینکه “تأخیر بیشتر بی عدالتی است برای خانواده های قربانیان.”

بار و پیشینیان وی ، جف سرسیز ، تاكنون از اجرای حكم اعدام مردان در آمریكا امتناع ورزیده بودند ، اما اكنون ظاهراً اولویت بالاتری برای دیدن مردان محكوم براساس قوانین تروریسم آمریكا قرار دارد.
همچنین در rt.com
شکنجهگران داعش بریتانیا “پشیمان هستند”دو نفر از مظنونان ، ال شفیعی الشیخ و الکساندا کوتایی ، در بازداشت نظامی در عراق هستند ، در حالی که یک سوم ، آئین لسلی دیویس ، در پشت زندانهای ترکیه است. چهارمین و مشهورترین عضو این گروه – محمد اموازی یا “جهادی جان” در سال 2015 در یک حمله هواپیمای بدون سرنشین کشته شد. هر چهار نفر در انگلیس مطرح شدند و لهجه های آنها – که در یک سری فیلم های گرافیکی سرخ شده شنیده می شود – انجام شد. به آنها لقب “بیتلز” داده می شود.

اخبار مرتبط  دیوید گرابر ، انسان شناس ، مردی که پشت شعار "ما 99٪ هستیم" ، در 59 سالگی مرده است - RT World News

هر چهار قول وفاداری با دولت اسلامی (داعش ، قبلاً داعش) را دادند و در اوج قدرت آن در سال 2014 فعال بودند. آنها از آن زمان تاکنون تابعیت خود را توسط انگلیس ابطال داده اند.

اگر انگلیس تا 15 اکتبر از انتقال مدارک به دادگستری امتناع ورزد یا در غیر این صورت نادیده بماند ، بار به پاتل گفت که الشیخ و کوتایی به مقامات عراقی تحویل داده می شوند ، که احتمالاً آنها را پس از یک دادگاه سریع اعدام خواهند کرد.

فیلم های سرخپوشان تکان دهنده این گروه جهان را در سال 2014 وحشت زده کرد ، و قربانیان آنها شامل روزنامه نگاران آمریکایی جیمز فولی و استیون سوتلوف و امدادگران پیتر کاسیگ و کایلا مولر و همچنین کارگران بشردوستانه انگلیس آلن هنینگ و دیوید هاین هستند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *