“اگر بخواهد می تواند به گرسنگی جهانی خاتمه دهد!” بعد از تمجید آمازون از تلاش ManUnited Forward برای تغذیه بچه ها در توییت ، Bezos مورد انتقاد قرار گرفت – RT World News

پس از اینکه آمازون غول فناوری با توئیت از تلاش های فوتبالیست مارکوس راشفورد برای تأمین وعده های غذایی رایگان برای دانش آموزان ، مدیر عامل شرکت جف بزوس به دلیل ثروت عظیم خود و بی توجهی به گرسنگی در جهان ، مورد انتقاد فوری قرار گرفت.

آخرین انفجار بزوس پس از آن رخ داد که حساب Amazon Prime Video Sports فوتبالیست انگلیس را a نامید “قهرمان ملی” برای استفاده از رسانه های اجتماعی قابل توجه خود در زیر برای ارتقا organizations سازمان هایی که در تعطیلات مدرسه اکتبر وعده های غذایی رایگان ارائه می دهند.

مفسران توئیتر از ریاکاری درک شده خشمگین شدند و خاطرنشان کردند که بزوس ، ثروتمندترین مرد جهان ، اگر بخواهد نه تنها می تواند کودکان گرسنه را در انگلیس تغذیه کند ، بلکه در سطح جهانی نیز می تواند. یکی به نام آمازون a “شرکت عظیم مالیات گریز” ، و بزوس را متهم کرد “تصمیم گیری برای پایان دادن به گرسنگی در جهان”.

بسیاری هم شرکت و هم مدیرعامل آن را به دلیل اجتناب از مالیات مورد تمسخر قرار دادند و گفتند که آمازون و بزوس باید هزینه های خود را پرداخت کنند “سهم عادلانه.”

نظر دهندگان دیگر استفاده شرکت از شکلک ها را مسخره کردند و اظهار داشتند که این صرفاً تلاش برای شخصیت پردازی بیشتر شرکت است. یکی از کاربران اظهار تمسخر کرد که آمازون از دادن پول برای وعده های غذایی رایگان در مدرسه خودداری می کند ، اما حداقل آن را می نویسد “نه” به دنبال یک شکلک قلب.
همچنین در rt.com
سودجوی همه گیر: ثروت جف بزوس سر به فلک می کشد و به نزدیک 200 میلیارد دلار می رسداخبار مرتبط  رئیس WHO قول بررسی مستقل و "شفاف" از برخورد با پاسخ همه گیر Covid-19 - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *