“اگر ترامپ قرار بود هسته های هسته ای را به راه بیندازد ، چه چیزی او را متوقف می کرد؟” SPD آلمان با متحدان ائتلاف در مورد اشتراک هسته ای ناتو درگیری کرد – RT World News

یک سوسیال دموکرات ارشد اظهار داشت: مشارکت آلمان در ابتکار عمل در زمینه به اشتراک گذاری هسته ای ناتو تنها خطر محاسبه اشتباهات فاجعه بار را افزایش می دهد ، زیرا برلین هیچ تأثیر واقعی بر تصمیمات سیاست خارجی واشنگتن ندارد.

رولف ماتزنیچ ، رئیس گروه پارلمانی SPD که متحد است ، گفت: آخرین بررسی وضعیت هسته ای پنتاگون و توسعه و استقرار هسته های تاکتیکی با بازده پایین باعث می شود که دولت آمریکا دیگر آنها را به عنوان سلاح های دفاعی کاملاً دفاعی نمی داند. با محافظه کاران حاکم صدراعظم آنگلا مرکل.

آیا کسی واقعاً فکر می کند که اگر دونالد ترامپ قصد حمله ی هسته ای را داشت که او را فقط به این دلیل که ما در حال حمل چند کلاهک هستیم توسط آلمان بازداشت می شود؟

مخالفت شدید وی با حضور مداوم هسته های آمریکایی در خاک آلمان توسط هر دو رهبر SPD ، نوربرت والتر-بورژانز و ساسکیا اسکن ، که بار دیگر موضع قاطع خود را در برابر هرگونه استقرار ، به اشتراک گذاری و استفاده از سلاح های هسته ای تکرار کردند ، مشترک بودند.
همچنین در rt.com
“اگر به خانه بروید ، هسته های خود را با خود ببرید!” نماینده ارشد آلمان در مورد تهدید آمادگی ایالات متحده از خروج نیروها از آمریکا انتقاد کردشرکای ارشد ائتلاف بلافاصله SDP را به پوپولیسم متهم کردند ، که نماینده CDU پاتریک سنبورگ ابراز نگرانی کرد که چنین اظهاراتی تضعیف همبستگی ناتو و اعتماد شرکاء به “توانایی آلمان در انجام وظیفه آینده خود در دستگاه امنیتی آتلانتیک.”

SPD کاملاً در مورد سیاست های امنیتی اظهار نگرانی می کند … سلاح های هسته ای آمریکا بیش از همه برای محافظت از ما خدمت می کنند.
همچنین در rt.com
دکترین هسته ای پنتاگون وحشتناک استاخبار مرتبط  وزیر کشور هند پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 در بیمارستان بستری شد - RT World News

مخالفان در این میان ، ائتلاف حاکم CDU / CSU – SPD را متهم کردند که به نزاع های جاری خود به شهرت آلمان آسیب رسانده اند ، که به گفته سخنگوی امور دفاعی حزب دموکرات آزاد (FDP) ماری اگنس استراک-زیمرمن ، سخنگوی خود را ارسال می کند. “سیگنال اشتباه در زمان اشتباه.” وی همچنین ادعا کرد که این توجیه اصلی برای اشتراک هسته ای مجددا تکرار شده است “مقداری” کنترل بهتر از هیچ چیز نیست.

این باور ساده لوحانه است که در صورت برداشتن سلاحهای هسته ای آمریکا ، آلمان می توانست همان تأثیر را در استراتژی هسته ای ناتو داشته باشد.

ایالات متحده حدود 150 سلاح هسته ای تخمین زده است كه از زمان جنگ سرد هنوز در بلژیك ، هلند ، ایتالیا و در پایگاه هوایی بوكل در آلمان مستقر شده اند. بحث در مورد توافق “اشتراک هسته ای” به تازگی گرم شده است ، زیرا برلین به دنبال جایگزینی ناوگان پیری هواپیماهای Tornado ، قادر به تحویل بمب های آمریکایی است ، یا Eurofighter Typhunes یا بوئینگ F-18 ساخت آمریکا.
همچنین در rt.com
قدم به روز رستاخیز هسته ای: ایالات متحده برای مقابله با استراتژی ساخته شده روسی هسته های هسته ای کم کارایی را در زیر دریایی ها قرار می دهد.فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *