اگر نخبگان کنترل کننده راه خود را داشته باشند ، آینده ممکن است در سال 2021 چگونه باشد – RT World News

با شروع استفاده از واکسن ، به نظر می رسد بشریت در مبارزه با ویروس کرونا پیروز خواهد شد. اما برخی از نخبگان که قصد ویروس “Great Reset” پس از کرونا را دارند نمی خواهند به حالت عادی برگردند. در اینجا همان چیزی است که آنها به جای آن برنامه ریزی کرده اند.

از آنجا که قفل کردن و مأموریتهای نقاب بخشی از زندگی روزمره طی سال گذشته شد ، سیاستمداران در سراسر جهان از شهروندان خود خواستند که “قاعده جدید.” این عبارت در همه جا فراگیر شد ، اما همانطور که واکسن ها بیشتر به محل استقرار نزدیک بودند ، این عبارت با عبارت جدیدی جایگزین شد ، “The Great Reset” ، استفاده می شود برای توصیف تغییرات عظیم در جامعه بشری مورد نیاز در یک جهان پس از ویروس کرونا.

“بازسازی بزرگ” در ماه مه توسط شاهزاده چارلز انگلیس و Klaus Schwab از مجمع جهانی اقتصاد رونمایی شد ، یک طرح بلند پروازانه برای ایجاد یک جامعه جهانی برابر تر ، بدون پول نقد ، یکپارچه و پایدار است. به نظر می رسد رهبران جهان با این عبارت واضح ، “ساخت بهتر” برجسته در پیام های انتخاباتی رئیس جمهور آمریكا جو بایدن است.
همچنین در rt.com
پس از Covid ‘Great Reset’ به رهبری نخبگان؟ نه ، آنچه ما در ابتدا به آن نیاز داریم خلاص شدن از رویکرد جهانی گرایی است که ما را به این نابسامانی سوق داده استآزادسازی موکول ، یا نظم نوین تکنوکراتیک جهانی؟ نظر در مورد این طرح بین کسانی که فکر می کنند این ضربه به بازوی مورد نیاز جهان است تقسیم شده است و کسانی که فکر می کنند با این کار Cyberpunk 2077 به یک دنیا رویایی آرمانشهر تبدیل می شود. نظر شما هرچه باشد ، در اینجا نگاهی به “New Normal” می اندازیم که در سال 2021 و بعد از آن در انتظار است.

پاسپورت واکسن برای همه

حتی مجمع جهانی اقتصاد (WEF) تصدیق کرده است که صدور پاسپورت مصونیت یا گواهی واکسیناسیون برای شهروندان می تواند ثابت کند “بحث برانگیز.” هرچند که مانع از تلاش دولت ها برای این ایده نشده است. انگلیس است “کاوش” ایده ایجاد یک دیجیتال “گذرنامه آزادی” پایگاه داده ای که فقط امکان دسترسی به مکان های عمومی را برای افرادی که می توانند آزمایش Covid منفی را ثابت کنند فراهم می کند ، در حالی که ایرلند و اسرائیل در مورد ممنوعیت واکسیناسیون از برخی فضاها بحث کرده اند. فرانسه ممکن است افراد واکسینه نشده را از حمل و نقل عمومی منع کند.
همچنین در rt.com
چرا می ترسم که معرفی کارت های واکسیناسیون Covid-19 باعث شود ما مجبور به حمل “گذرنامه های مصونیت” باشیمچنین حرکاتی مورد انتقاد شدید مدافعان آزادی های مدنی قرار گرفته است ، اما کسانی که آنها را تحت فشار قرار می دهند اهمیتی نمی دهند. “اکنون برای یک نوع گذرنامه سلامتی آماده شوید ،” هفته گذشته تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس نوشت. “من همه مخالفت ها را می دانم ، اما این اتفاق خواهد افتاد. این تنها راهی است که جهان کار می کند و قفل قفل ها دیگر تنها اقدام نیستند. “

دولت ها ممکن است نتوانند شهروندان را مجبور کنند که با اسلحه یک ضربه شتابزده و دارای عوارض جانبی ببرند ، اما مجبور نخواهند شد. صنعت مسافرت هوایی قبلاً گفته است که برای پرواز در سال آینده به اثبات واکسیناسیون احتیاج دارد و مسافران آنها را با یک انتخاب ساده روبرو می کند: لگد زدن یا ماندن در خانه. شرکت هواپیمایی بودجه ای Ryanair ایده را به یک عبارت صریح و کوتاه بیان کرد: “جیب بزن و برو!”
همچنین در rt.com
“گذرنامه های سلامتی” برای سفرهای هوایی به معنای واکسن های اجباری Covid-19 است که در توهم انتخاب پوشانده شده استشناسه دیجیتال و امتیازات اعتبار اجتماعی

سوابق واکسیناسیون شما تنها وجهی از هویت شماست که معماران Great Reset خواهان دسترسی به آن هستند. در پستی در شب کریسمس ، WEF طرحی جاه طلبانه برای ایجاد یک برنامه هویت دیجیتال با هدف دادن هویت رسمی به بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان که گفته می شود فاقد یک برنامه هستند ، ارائه داد. ثبت جمعیت جهان هدفی است که سازمان ملل متحد به اشتراک می گذارد و برنامه پیشنهادی WEF به کاربران امکان می دهد تا با “شهرهای هوشمند” ، خدمات بهداشتی و درمانی ، ارائه دهندگان سفر و خرید و ادارات دولتی ارتباط برقرار کنند.

همراه با ایده گذرنامه های بهداشتی ، می توان دنیایی را تصور کرد که افراد واکسینه نشده از این خدمات حیاتی کنار گذاشته شوند. صندوق بین المللی پول یک قدم جلوتر رفته است ، با این حال پیشنهاد کرده است که در این ماه از الگوریتم های هوش مصنوعی برای اسکن کردن پست های رسانه های اجتماعی شخص برای تعیین امتیاز اعتبار وی استفاده شود.

تعداد زیادی پست ضد واکس در فیس بوک ایجاد کرده اید؟ متاسفم ، رفیق ، وام رد شد.
همچنین در rt.com
محققان صندوق بین المللی پول پیشنهاد می کنند از تاریخچه ONLINE AI برای تعیین درجه اعتبار ، به نام “شمول” استفاده کنندنابرابری در استروئیدها

طرفداران Great Reset در مورد ایجاد اقتصادی برابرتر و متعادل پس از Covid صحبت می کنند. اما اگر روندهای فعلی برای پیشرفت وجود داشته باشد ، آن اقتصاد بیشتر شبیه فئودالیسم قرون وسطایی است و گروه کوچکی از میلیاردرها در بالا و بقیه در پایین هستند.

قفل شدن برای صاحبان مشاغل کوچک فاجعه بار بوده است. به عنوان مثال سانفرانسیسکو نیمی از مشاغل کوچک خود را در حال بسته شدن دیده است ، در حالی که نیواورلئان که به شدت به گردشگری و مهمان نوازی وابسته است ، 45 درصد از مشاغل کوچک خود را از دست داده است. در جهان وضعیت به همین منوال است ، کشورهایی مانند ایرلند که قفل دوم را در زمستان امسال اجرا کردند ، شاهد شکست بیشتر مشاغل بودند.

با این حال میلیاردرهای جهان عملکرد فوق العاده خوبی دارند. تیتان های سه ویرگول آمریکا از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، ثروت خود را تقریباً یک تریلیون دلار رشد دادند. آمازون نتایج سود سه ماهه دوم را در سال 2020 به دست آورد ، در آن دوره 89 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و ثروت مدیر عامل شرکت جف بزوس را به 200 میلیارد دلار رساند. دارایی مجموع 12 ثروتمند آمریکایی – از جمله مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ و مدیرعامل مایکروسافت و بیل گیتس بشارت دهنده واکسن – به میزان سرسام آور 40 درصدی رشد کرد.

اخبار مرتبط  پلیس استرالیا مردی را که برای رفتن به مک دونالد قرنطینه Covid-19 را نقض کرده بود (VIDEO) - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
“سود همه گیر” میلیاردرها به تنهایی می توانند برای چک های محرک 3K دلاری به هر آمریکایی پرداخت کنند – گزارشبا ادامه قفل ها تا سال 2021 ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که به زودی این روند معکوس شود.

همه اینها نشانه خوبی برای جهانی است که توسط WEF تصور شده است. طبق ویدیوی تبلیغاتی معروف این سازمان ، تا سال 2030 یک فرد عادی این کار را انجام می دهد “هیچ چیز خود را نداشته باشید و خوشحال باشید.” کالاها و خدمات در عوض از شرکت ها اجاره می شوند و توسط هواپیماهای بدون سرنشین تحویل داده می شوند ، مجموعه ای که فقط آمازون در مکان ارائه می دهد.

یک فشار جدید برای محیط زیست

قبل از ورود کوید ، تغییرات آب و هوایی – یک مسئله واقعی ، اما به شدت سیاسی – مسئله حیوانات خانگی دولتهای سراسر جهان بود ، زیرا رهبران بر روی یکدیگر سقوط می کردند تا تاریخ های نزدیکتر برای اتمام سوخت های فسیلی را اعلام کنند. طرفداران Great Reset هیچ تفاوتی ندارند و پیش بینی یک سیستم جهانی مالیات بر کربن را تا سال 2030 با مصرف شهروندان گوشت به عنوان “یک درمان گاه به گاه ، نه یک ماده اصلی. به نفع محیط زیست. ”

رهبران جهان احتمالاً با تجدید تعهدات خود در مورد آینده بدون کربن ، هر هزینه ای که انجام می دهند ، سال 2021 را آغاز می کنند. از طرف دیگر ، بایدن قول داده است بلافاصله پس از روی کار آمدن ایالات متحده ، به توافقنامه آب و هوایی پاریس امضا کند.

گرچه ممکن است در ماهها و سالهای آینده یک فرد عادی کمی بیشتر برای امتیاز اتومبیلرانی یا خوردن یک استیک بپردازد ، اما بر اساس WEF ، تغییر واقعی تا سال 2030 ، زمانی که یک میلیارد انسان را آواره می کند ، احساس می شود ، ایجاد یک موج بی سابقه از پناهندگان. تحت شرایط تنظیم مجدد بزرگ ، “ما باید در استقبال و ادغام پناهندگان کار بهتری انجام دهیم.”
همچنین در rt.com
Greta Reset: به انگلستان 2030 خوش آمدید – بدون بنزین ، بدون حمل و نقل ، و بدون آزادی حرکت Net Zero آیندهبرای غرب ، موجی از پناهندگان آب و هوایی به معنای رقابت بیشتر برای مشاغل و رشد طبقه زیرین در کشورهایی است که آنها را پذیرفته اند. با این حال ، آنها همچنین فرصتی برای “هیچ چیزی نداشته باش و خوشبخت باش” دقیقا مثل بقیه ی ما.

و WEF می تواند بر روی لژیون های فعالان “مردمی” حساب کند تا این سیاست ها را بر روی توده ها تحمیل کند. این شاخه جوانان است – انجمن جهانی شکل دهندگان – در راهپیمایی های سال گذشته در زمینه آب و هوا شرکت داشت و رهبران انجمن توسط پروژه واقعیت اقلیم ، یک سازمان فعال که توسط ال گور ، معتمد WEF اداره می شود ، آموزش دیده اند. انتظار داشته باشید این فعالان هنگام نشست WEF در داووس ، سوئیس ، در ژانویه ، خواستار اقدامات اقلیمی شوند.

تاری واقعی و غیر واقعی – بحث سانسور شده است

با توجه به اینکه اعضای WEF به معنای واقعی کلمه بودجه جنبش های فعالانه خود را تأمین می کنند ، تشخیص تغییرات از بالا به پایین دشوار خواهد بود. در صورت تلاش WEF برای ایجاد یک محیط زیست جدید ، گرتا تونبرگ و بریتیش پترولیوم در یک تیم هستند. وقتی نوبت به تصور مجدد سرمایه داری می رسد ، پاپ فرانسیس و مسترکارت با هم همکاری می کنند تا شرکت ها در مسائل فرهنگی و سیاسی حرف بیشتری بزنند. در مورد سیاست های بهداشتی ، WEF و در واقع بسیاری از رسانه های جهان ، با اجازه دادن به بیل گیتس برای تصمیم گیری در مورد آینده دارو و پیشگیری از بیماری ، اشکالی به نظر می رسد.

درباره هر یک از تضادها و مشکلات ذاتی این پیش بینی های پس از کوید بحث کنید ، اما به شما یک تئوریسین توطئه برچسب می زنند. با سختگیری غولهای شبکه های اجتماعی جهانی در مورد محتوای توطئه ، باید دید که مرز بین این دو چیست “خطرناک” اطلاعات غلط و انتقاد مشروع در سال 2021 انجام خواهد شد.
همچنین در rt.com
Trudeau کانادا پس از انتشار ویروسی ویدیوی وی در زمینه تبلیغ ابتکار جهانی گرایی ، Great Reset را یک تئوری ادعا می نامدبا این حال ، جای هیچ گونه ادعایی نیست که بگوییم در سال 2021 ، سیلیکون ولی حرف بیشتری برای گفتگو خواهد داشت. فقط در سال 2020 ، توییتر رئیس جمهور ایالات متحده را سانسور کرد و یک روزنامه ملی را به دلیل گزارش دادن اطلاعات آسیب رسان به رقیب خود ، ممنوع کرد. وقتی صحبت از محتوای مارک شده به عنوان می شود “تئوری توطئه،” به احتمال زیاد بحث از اینجا به بعد محدود خواهد شد ، نه کمتر.

در میان آشفتگی جهانی که توسط همه گیر ویروس کرونا ایجاد شده است ، آسان است تصور کنیم رهبران و شرکت های جهانی از هرج و مرج برای اعمال کنترل بیشتر بر مردم سو advantage استفاده می کنند. خود پرنس چارلز حتی اوضاع آشفته ما را توصیف کرد “فرصت طلایی” خوب کردن “چشم اندازهای بزرگ تغییر”

با این حال ، متغیرهایی که هر ساله به اجلاس مجمع جهانی اقتصاد در داووس سفر می کنند ، در مورد “عالی” برنامه های قبلی ، از سال 2009 “شکل دادن به جهان پس از بحران” ، تا سال 2012 “تحول بزرگ”. اجرای واقعی «بازنشانی بزرگ» به تخیل و جاه طلبی دولت ها و شرکای سازمانی آنها و میزان خوب این امر در برابر ضرورت اقتصادی و مقاومت عمومی بستگی دارد.

محتمل ترین نتیجه این است که تنظیم مجدد به صورت تکه تکه انجام می شود. صرف نظر از این ، پیشنهادات WEF مطمئناً مدتها پس از فروپاشی تهدید ویروس کرونا ادامه خواهد یافت.
همچنین در rt.com
“نه یک تئوری توطئه”: آلبرتا نخست وزیر کنی هشدار جدی درباره “بزرگ شدن مجدد” قریب الوقوع را می دهد (ویدئو)فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *