ایالات متحده تحریم هایی را برای فرماندهان نظامی و مقامات سوریه به منظور تلاش های خود برای جلوگیری از آتش بس مجازات وضع می کند – RT World News

واشنگتن اعلام کرده است که مقامات ارشد دولت سوریه و رهبران چندین واحد نظامی مجازات را اعلام کرده است ، در حالی که مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه ایالات متحده ، اعضای برتر دفاع ملی را متهم به خراب کردن آتش بس کرده است.

وزارت امور خارجه آمریكا در بیانیه ای در روز پنجشنبه اعلام كرد كه تحریم هایی را بر عهده دارد كه رهبری تعدادی از واحدهای نظامی سوریه از جمله فرمانده نیروهای دفاعی ملی ، فدی ساكر را اعمال می كند.

ایالات متحده و متحدان آن هستند “در ادامه اعمال فشار متحد” رئیس جمهور سوریه و دولت وی “تا زمانی که راه حل مسالمت آمیز و سیاسی برای درگیری وجود نداشته باشد ،” پمپئو در این بیانیه گفت. “اسد و حامیان خارجی او می دانند که ساعت برای اقدام اقدام می کند.”

وی هشدار داد كه واشنگتن ادامه خواهد داد “تحمیل هزینه ها به هر کس ، هر کجا که مانع راه حل سیاسی صلح آمیز برای مناقشه سوریه شود.”
همچنین در rt.com
دو هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی COLLIDE گزارش شده و از بالای ادلب سوریه پایین می روند (عکس ، فیلم های ویدئویی)در همین حال ، خزانه داری آمریکا مجازات هایی را علیه لونا الشبل ، رئیس ارشد مطبوعاتی رئیس جمهور بشار اسد ، و محمد عمار سعاتی بن محمد محمد نوزاد ، عضو برجسته حزب بعث سوریه صادر کرد. تحت تحریم ها ، “کلیه املاک و منافع املاک این افراد در ایالات متحده” باید مسدود شود و به دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری (OFAC) گزارش شود ، در حالی که آمریکایی ها ممنوع هستند “معاملات خاص” با موارد محدود شده

اخبار مرتبط  پکن سیاستمداران آمریکایی را به "تغییر مقصر" برای شیوع کووید 19 متهم کرد - RT World News

خبرگزاری سانا سوریه گزارش داد که چندین موشک روز سه شنبه در خاک یک پایگاه نظامی آمریکایی در شمال استان دیرالزور سوریه منفجر شد. این حمله یک پایگاه آمریکایی را در نزدیکی میدان نفتی کونوکو کنترل کرد که توسط نیروهای آمریکایی و واحدهای کرد کنترل می شود.

به گزارش تاس ، این نخستین حمله به یکی از 12 تأسیسات نظامی است که توسط ایالات متحده از سال 2015 ایجاد شده است.

سانا گفت ، هلیکوپترهای نیروهای مسلح آمریكا در 17 آگوست به یك ایست بازرسی ارتش سوریه در نزدیكی شهرک تل دهب در فرمانداری الحسکه شلیک کردند و یک سرباز سوری کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند. حاضر نشد از گشت آمریکایی اجازه عبور از یک پاسگاه را بدهد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *