ایالات متحده سایه واکسن Covid-19 در بازار اول روسیه – سایپرز ، باشگاه دانش

مقامات عالی بهداشت آمریكا تأكید كرده اند كه آمریكا واكسن “ایمن و مؤثر” Covid-19 را نگه داشته است ، و اظهار داشته است كه شلیك روسیه چیزی نیست – یا حتی این توطئه “آماده كردن آمریكا برای مجبور كردن اقدامات زودهنگام در مورد واكسنهای ما” است.

“نکته این نیست که ابتدا با یک واکسن همراه باشید ، نکته این است که یک واکسن ایمن و موثر برای مردم آمریکا و مردم جهان باشد.” الکس آذر ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، روز سه شنبه به ABC گفت ، و خواستار “شفاف”داده آزمون مرحله 3.

کمیسر اداره غذا و داروی اسکات گوتلیب بیشتر به انتقاد خود از کروناویو روسیه اعتراض کرد ، و اظهار داشت “اخبار امروز مبنی بر اینکه آنها واکسن را معادل داده های مرحله 1” تأیید کرده اند “ممکن است تلاش دیگری برای برانگیختن شک و تردید باشد [in US vaccine development] یا ایالات متحده را مجبور به اقدام سریع در مورد واکسن های ما کنید “ در سه شنبه توییت.

طنز این مقامات بهداشت آمریكا كه از سرعت رشد واكسن روسیه انتقاد می كردند ، به نظر می رسید این جفت ارز گم شده است. برنامه توسعه واکسن خود دولت ترامپ به نام Operation Warp Speed ​​حتی توسط محکم ترین تقویت کننده واکسن این کشور به دلیل “این” مورد انتقاد قرار گرفته است.ناامن“جدول زمانی ، که از یک برنامه بلندپروازانه 18 ماهه پیش بینی شده به”شاید قبل از انتخابات.

اخبار مرتبط  RT نقشه زنده ای را به شما متصل می کند که داوطلبان و افراد نیازمند کمک در بین کروناویروس - RT World News

ایالات متحده و انگلیس هردو دستور داده اند میلیون ها دوز واکسن به سختی آزمایش نشده و تأیید شده توسط دانشگاه آکسفورد با همکاری AstraZeneca تهیه کنند ، و مقامات HHS اظهار داشتند که امیدوارند اولین دوزها را در اوایل ماه اکتبر دریافت کنند. اگرچه این شلیک تا کنون نتوانسته است از میمون ها در برابر ویروس محافظت کند ، اما امید به ابدی می رسد. یکی دیگر از کاندیداهای واکسن ، از مدرن تازه وارد ، در بخش بزرگی از افراد مورد آزمایش عوارض جانبی جدی ایجاد کرده است ، اما با این وجود به عنوان یک ناجی بالقوه شناخته شده است. FDA امیدوار است تا دسامبر واکسن را تصویب کند.
همچنین در rt.com
پوتین می گوید وزارت بهداشت روسیه اولین واکسن Covid-19 در جهان را تصویب کرده است ، دختر خودش واکسینه شده استروسیه نخستین کشوری بود که روز سه شنبه تأیید نظارتی را برای واکسن رمان ویروس کرنو ویروس اعطا کرد ، زیرا رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد فرمول تهیه شده در موسسه تحقیقات دولتی گامالیه “همه چک های مورد نیاز را پشت سر گذاشته است” و آماده توزیع آن بود. کارکنان بهداشت.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *