ایتالیا محدودیت های جدید Covid-19 را در میان رکورد رشد روزانه پرونده ها اعمال می کند – اخبار جهانی RT

نخست وزیر ایتالیا ، جوزپه کنته ، به همراه سایر اقدامات سختگیرانه با هدف جلوگیری از سرعت رشد عفونت ویروس کرونا ، منع رفت و آمد در رستوران ها و بارها را مجاز دانسته است.

محدودیت های جدید از روز دوشنبه اعمال می شود و تا 24 نوامبر ادامه دارد. طبق قوانین جدید ، کلیه مراکز غذاخوری ، از جمله بارها و رستوران ها ، مجاز به کار از 5 صبح تا 6 بعد از ظهر هستند. حداکثر چهار نفر می توانند پشت یک میز بنشینند ، مگر اینکه با هم زندگی نکنند.

سینما ، تئاتر ، کازینو ، سالن های ورزشی ، آبگرم ، سالن های زیبایی و استخرها دوباره تعطیل می شوند. فروشگاه ها فقط درصورتی که بتوانند از قوانین فاصله یک متری اجتماعی در محل اطمینان حاصل کنند ، می توانند تجارت کنند.
همچنین در rt.com
آتش بازی در مقابل باتوم: درگیری راست افراطی ایتالیا با پلیس ضد شورش بر سر “دیکتاتوری” قوانین Covid-19 (ویدئو)مردم هستند “اکیداً توصیه می شود” برای جلوگیری از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی ، به استثنای سفر به محل کار یا مدرسه ، یا مراجعه به پزشک. مدارس نیز مجاز به باز ماندن هستند ، اما با ظرفیت کاهش یافته.

“دولت یک هدف مشخص برای خود تعیین کرده است: ما می خواهیم منحنی اپیدمی را تحت کنترل داشته باشیم. فقط در این صورت است که می توانیم همه گیری را کنترل کنیم و دچار خستگی نشویم ،“كنته به خبرنگاران گفت. “ردیابی تماس به خوبی کار می کند ، اما اگر 20000 نفر داشته باشیم مشکل خواهد شد [new] موارد در روز. “

ایتالیا روز شنبه 19،644 مورد جدید Covid-19 را ثبت کرد – بالاترین افزایش روزانه در عفونت ها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر.

اخبار مرتبط  تفاهم نامه منطقه برزیل و مسکو INK برای تولید ، توزیع واکسن Covid-19 ساخت روسیه در برزیل - RT World News

“ما باید همه کارها را برای محافظت از سلامت و اقتصاد و جلوگیری از یک قفل عمومی دوم انجام دهیم.” کونته گفت ، وعده داد که ، اگر همه چیز خوب پیش رود ، محدودیت های جدید تا کریسمس برداشته می شود.
همچنین در rt.com
“هر بهانه ای برای قفل نگه داشتن شما”: ویکتوریای برتر با قول دادن به قول بازگشایی ملبورن آتش سوزی می کندایتالیا اولین کشوری در جهان بود که در اوایل ماه مارس توسط موج اول ویروس کرونا به شدت ضربه خورد ، قفل سختی را در سراسر کشور اعمال کرد. بیمارستان های آن به سرعت در هجوم ناگهانی بیماران Covid-19 ، به ویژه در منطقه شمال لومباردی ، غرق شد.

دولت سرانجام تقریباً همه محدودیت ها را کاهش داد ، اما با رشد سریع نرخ عفونت مجبور شد برخی از آنها را در اوایل ماه جاری برگرداند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *