ایتالیا و بلژیک در رد هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 به فرانسه پیوستند – RT World News

ایتالیا و بلژیک به منظور ممنوعیت استفاده از هیدروکسی کلروکین بحث برانگیز برای درمان بیماران Covid-19 به فرانسه پیوسته اند.

روز چهارشنبه ، فرانسه پس از تصمیم آژانس مشاوره بهداشتی دولت ، حكم خود را با مجوز تجویز داروی ضد مالاریا برای رمان كروناویو ابطال كرد.

اکنون بدن بهداشت بلژیک نسبت به استفاده از این دارو در خارج از آزمایشات بالینی ثبت شده در حال هشدار داده است.

مقامات بهداشتی ایتالیا همچنین به این نتیجه رسیدند که شواهد بسیار اندکی برای حمایت از استفاده از هیدروکسی کلروکین برای Covid-19 وجود دارد و عدم اثبات این معنی است که باید خارج از آزمایشات بالینی ممنوع باشد.
همچنین در rt.com
فرانسه BANS هیدروکسی کلروکین را ممنوع می کند ، زیرا مطالعه می گوید دارویی که ترامپ مصرف کرد باعث مرگ احتمال مرگ Covid-19 شدآژانس داروهای ایتالیایی (AIFA) همچنین شواهد بالینی جدیدی در مورد استفاده از این دارو ذکر کرد “نشان دهنده افزایش خطر بروز عوارض جانبی با کم یا فایده ای است.”

“در انتظار به دست آوردن شواهد محکم تر از آزمایشات بالینی که در ایتالیا و سایر کشورهای جهان در حال انجام است ،” AIFA گفت ، تصمیم گرفته شده است تا مجوز استفاده از آن را در بیمارستان ها و خانه ها به حالت تعلیق درآورد.

اخبار مرتبط  تضاد شدید بین NYC و Wuhan در NYE حسادت و اتهامات را برانگیخته است - RT World News

یک مطالعه جدید که در مجله پزشکی لنست منتشر شده است ، نتوانسته فواید مصرف این دارو را به عنوان درمانی علیه ویروس تأیید کند. دریافت که این دارو در واقع با افزایش خطرات مرگ در بیمارستان برای بیماران Covid-19 همراه است.

این دارو پس از آنكه از طرف دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا به عنوان یك درمان معجزه آسا مورد استفاده قرار گرفت ، به یک درمان گسترده بحث برانگیز تبدیل شد. ترامپ حتی در این ماه گفت که او دوره دارویی را به عنوان داروی مصرف می کند “اقدامات پیشگیرانه” در برابر عفونت
همچنین در rt.com
WHO محاکمات داروی هیدروکسی کلروکواکین انتخاب شده با ترامپ را در مورد خطرات ایمنی برای بیماران Covid-19اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *