“ایدئولوژی LGBT” ریشه در مارکسیسم و ​​نازیسم دارد ، وزیر آموزش جدید لهستان معتقد است – RT World News

انتصاب یک صلیبی محافظه کار ضد LGBT به عنوان سرپرست وزارت آموزش و علوم لهستان باعث ایجاد یک فروپاشی در مخالفت این کشور شده و به احتمال زیاد جنگ ورشو با بروکسل را تشدید خواهد کرد.

پرزمیسلاو چارنک ، استاد دانشگاه کاتولیک لوبلین ، که سابقه طولانی اظهارات محرمانه درباره حقوق همجنسگرایان را دارد ، بخشی از کابینه جدید است که روز چهارشنبه پس از تغییر دولت توسط حزب حاکم قانون و عدالت (PiS) ارائه شد. وی اکنون ریاست وزارت معارف و علوم تازه ایجاد شده را بر عهده دارد که وظایف دو وزارتخانه قبلی را در یکی ادغام می کند.

سیاستمدار یک جنگجوی اخلاقی کهنه کار علیه چیزی است که عنوان می شود “ایدئولوژی LGBT” توسط محافظه کاران لهستانی. وی در طول مبارزات انتخاباتی انتخابات پارلمانی در تابستان امسال به لهستانی ها گفت که “گوش دادن به ادم سفیه درباره برخی از حقوق بشر یا برخی از برابری ها ،” اضافه کردن که “این افراد افراد عادی نیستند.” در موارد دیگر ، او ادعا کرده است که وجود دارد “بدون شک” که “ایدئولوژی” از مارکسیسم و ​​سوسیالیسم نازی رشد کرد و سو استفاده جنسی کودکان توسط کشیش های کاتولیک را به همجنس گرایی پیوند داد.
همچنین در rt.com
“ما نباید احمقانه شویم”: مجارستان و لهستان با م instسسه ای با هدف بررسی دقیق قانون قانون در اتحادیه اروپا به بروکسل حمله کردندانتصاب چارنک ، که چند روز قبل از اعلام رسمی توسط رسانه های محلی گزارش شده بود ، باعث بهمن محکومیت مخالفان لهستان شد. رادوسلاو سیکورسکی ، نماینده پارلمان اروپا در لهستان و وزیر خارجه پیشین ، مارک دار Czarnek به عنوان یک “هموفوب ، جاهل و ناپاک” که سطح فکری و پیشینه کابینه جدید را شخصیت پردازی می کند. معاون رئیس مجلس Wlodzimierz Czarzasty این مرد را a “عجایب همجنسگرا” در یک مصاحبه

وزیر جدید ، که پیش از این به عنوان رئیس استان و نماینده مجلس فعالیت می کرد ، منبع قابل اعتماد بحث و جدال در لهستان بوده است. تا آنجا که وب سایت پیاز مانند ASZdziennik ، که نقل قول های جعلی از شخصیت های عمومی را برای تأثیر هجوآمیز منتشر می کند ، عادت کرده است که کلمات واقعی چارنک را ذکر کند.

اخبار مرتبط  WATCH نجات حیوانات جسورانه در هند - RT World News
همچنین در rt.com
لهستان متهم كنندگان ترافیك هوایی روسیه به سقوط عمیقا هواپیمای رئیس جمهور فقید كاچینسكی ، به دنبال دستگیری آنها استبرخی از نظرات چارنک در مورد سایر موضوعات نیز مورد انتقاد شدید قرار گرفته است. او ننگین کاغذی نوشت که از تنبیه بدنی دانش آموزان مدرسه دفاع می کرد و آن را نوشت “بعضی اوقات اعمال زور و اجبار جسمی ضروری است” با استناد به یک جمله قدیمی در امتداد خط “میله را پس انداز کن و کودک را خراب کن” به عنوان استدلال او.

چارنک ادعا می کند که بدخواهان وی سخنان وی را از متن خارج کرده و قول دادند “نماز خواندن” برای افرادی مانند سیکورسکی و تزارزستی. کلماتی که در مورد او به کار بردند “لیاقت سیاستمداران را ندارند” وی گفت: و آنها را به عنوان افرادی که نمی توان با آنها گفتگوی جدی داشت ، افشا کرد.
همچنین در rt.com
لهستان با انتصاب وزیر خارجه که جامعه LGBT را به تبلیغ ZOOPHILIA و CANBIBALISM متهم می کند ، غرب را خنثی می کندPiS در انتخابات امسال بر روی بستر دفاع از حقوق خانواده و ارزشهای مسیحی از آفت فرض شده پیروز شد “ایدئولوژی LGBT” توسط لیبرال های غربی پیشرفت کرده است. این مبارزات شکاف بین ورشو و بروکسل را عمیق تر کرد ، که جنگ برای حقوق همجنسگرایان را از اهداف اصلی خود می داند و تحولات در لهستان را عقب نشینی برای چنین عللی می داند.

در همین حال ، سیاستمداران لهستانی که در انتقاد از این تهدید درک شده از هیچ سخنی دریغ نکرده اند ، به مقام های بالا در کشور رسیده اند. در ماه اوت ، انتصاب زبیگنیو راو به عنوان وزیر خارجه جدید شوروی مشابهی را از سوی شخصیت های مخالف برانگیخت. در گذشته ، او بدنام فعالان دگرباشان جنسی را به ترویج اوتانازی ، پدوفیلی ، زئوفیلی و آدم خواری متهم کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *