ایران حملات سایبری ناشی از انفجارها و آتش سوزی ها در سراسر کشور را انکار می کند ، و خسارات وارده را ایفا می کند – RT World News

ایران با قاطعیت انکار کرده است که آتش سوزی در روزهای اخیر در سراسر کشور نتیجه حملات سایبری است ، در حالی که اعتراف می کند که کشورها و گروه های خارجی بی امان آزمایش دفاعیات سایبری کشور را انجام داده اند.

در هفته های اخیر ، ایران در پالایشگاه های خود ، نیروگاه های بنزین ، نیروگاه هسته ای ، نیروگاه ها ، بندر دریا و همچنین آتش سوزی جنگل دچار آتش سوزی و نقص زیادی در کارخانه های خود شد.

اما سخنگوی وزارت امور خارجه سیدعباس موسوی به خبرنگاران گفت: “آتش سوزی های اخیر هیچ ارتباطی با حملات سایبری ندارد
همچنین در rt.com
مقامات دیگر که در اثر انفجار در ایران روبرو شده اند ، مسئول ترانسفورماتور – رسانه های دولتی هستندموسوی همچنین میزان حوادث را پایین آورد. در تابستان آنها “نه عجیب و نه چیزی که فقط امسال اتفاق می افتدوی تأکید کرد. اما او اعتراف كرد كه حملات سایبری رخ داده و “چیز جدیدی نیست

به گفته این مقام مسئول ، هر روز هزاران حمله هکرها علیه زیرساخت های کشور انجام می شود.

بیشتر این حملات توسط سیستمهای دفاعی ما و تیمهای واکنش حادثه سایبری بدون تأثیرگذاری دفع می شود،” او گفت.

اعتراف کرد که حمله سایبری تلاش شده است “به صورت روزانه، “موسوی گفت: تهران را به عنوان پیش فرض مظنون هرگونه حمله سایبری علیه ایران به طور پیش فرض می داند ، مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. این پیش فرض است “بسیار طبیعی ،وی اشاره کرد.

اخبار مرتبط  هند ویك را به هیئت دولت آمریكا انكار می كند ، می گوید نهادهای خارجی صلاحیت انتقاد از آزادیهای مذهبی كشور را ندارند - RT World News

سخنگوی گفت كه دولت ها “حمایت و کارگردانی“حملات و گروه ها”کمک و abetting “آنها”شناسایی شده اند، “اما او از تماس با هرکدام از آنها به نام خودداری کرد.
همچنین در rt.com
“ما هرگز فراموش نخواهیم کرد”: ولی فقیه ایران با نخست وزیر عراق ملاقات کرد و قول داد “انتقام بکشد” به آمریکا در انتقام از قتل سلیمانیدر اوایل هفته جاری ، یک قانونگذار ایرانی گفت که انفجار و آتش سوزی در سایت هسته ای نطنز در تاریخ 2 ژوئیه به دلایل داخلی ایجاد شده است اما توضیحی در این مورد نشده است.

جواد کریمی قدوسی که عضو کمیته امنیت ملی است ، هرگونه احتمال این حادثه را ناشی از مداخلات بیرونی مانند حمله موشکی یا حمله هوایی انکار کرد.

در ماه ژوئن ، یک گروه هکرها که خود را یوزپلنگ میهن خوانده اند مسئولیت حمله سایبری علیه سایت های ایرانی را بر عهده گرفتند. این گروه گفت که این حزب از مخالفان درون نیروهای نظامی و امنیتی ایران تشکیل شده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *