ایران VIDEO کشتی های خود را در حال رهگیری کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده “غیرحرفه ای” در خلیج فارس رهگیری می کند – RT World News

تهران فیلم هایی را از یک حادثه اخیر بین کشتی های ایرانی و آمریکایی برای تأیید اظهارات قبلی خود مبنی بر اینکه ادعاهای واشنگتن مبنی بر آزار و اذیت کشتی های جنگی این کشور در خلیج فارس ، “داستانهای دروغین” است ، به اشتراک گذاشته است.

ویدئوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، وقایع چهارشنبه گذشته را نشان می دهد كه كشتی های آمریکایی توسط چندین قایق ایرانی با مسلسل در یكدیگر ربوده شده و با توپچی هایی كه به دنبال مجموعه بودند ، در صورت لزوم از آنها استفاده می كنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=8NmTslx9yLc

لحظه پر تنش به درگیری مسلحانه تشدید نشد ، بلکه باعث ایجاد تبادلات شدید در اتهامات بین دو بایگانی شد. واشنگتن نخستین بار بود که این واقعه را گزارش داد و گفت ایرانی ها “وزوز” کشتی های آنها در آب های بین المللی ، در حالی که رفتار می کنند “خطرناک و تحریک آمیز” شیوه. ولی

تهران این ادعاها را کنار زد و گشت آمریکا را در این منطقه توصیف کرد “ماجراجويی” و متهم کردن آمریکایی ها به عدم پیروی از قوانین بین المللی و پروتکل های دریایی تنظیم ناوبری در خلیج فارس.

اخبار مرتبط  پکن ادعا می کند هیچ نظامی هندی در طول مرز چین کشته نشده است ، در میان گزارش های کشته شده سرباز کماندو - اخبار جهانی RT

حساب رهگیری آمریکا چیزی نبود ، اما “داستان های دروغین و دروغین” که فقط این را ثابت کرد “آمریکایی ها به سناریوهای هالیوود علاقه مند هستند ،” آن گفت.
همچنین در rt.com
“فقط به سناریوهای هالیوود علاقه مند هستید:” مارک های نظامی ایرانی ادعاهای “مزاحمت” در خلیج فارس را جعلی “واشنگتن” دانستندنیروی دریایی ایالات متحده به طور مرتب در ماموریت هایی در خلیج فارس و خلیج عمان با هدف در نظر گرفته شده برای حفاظت از مسیرهای حمل و نقل نفت از ایران اعزام می شود. تهران بارها و بارها چنین گشتی هایی را نادیده گرفته و گفته است كه این افراد تنش را در منطقه افزایش می دهند و قول می دهند با زور به هرگونه حمله شدید آمریكایی ها توسط آمریكا پاسخ دهند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *