ایرلندها ممکن است با “رشد گسترده” موارد ویروس کرونا مواجه شوند – RT World News

رئیس گروه مدل سازی ویروس کرونا در ایرلند هشدار داده است که این کشور که اخیراً رشد نگران کننده ای در موارد فعال Covid-19 داشته است ، ممکن است با “رشد نمایی” این بیماری روبرو شود.

“به نظر می رسد که تعداد موارد در حال رشد تصاعدی است و اگر هر یک از ما بلافاصله برای شکستن زنجیره انتقال ویروس اقدام نکند ، احتمالاً هر 10 تا 14 روز دو برابر خواهد شد.” پروفسور فیلیپ نولان ، رئیس گروه مشاوره ای مدل سازی اپیدمیولوژیک ایرلند ، روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت.

در اوایل روز ، مقامات بهداشتی کشور 254 مورد جدید و سه مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا را گزارش کردند. در حال حاضر بیش از 6،600 مورد فعال ویروس مخوف در ایرلند وجود دارد. شمار کشته شدگان 1788 نفر است در حالی که از مجموع موارد مثبت از ابتدای شیوع همه گیر تعداد مثبت به مرز 32000 نفر رسیده است.

اخبار مرتبط  ساکنان هشدار داده اند که پنجره ها را با پارچه های مرطوب مسدود کنند تا جلوی سموم دودی (VIDEOS) را بگیرد - RT World News
همچنین در rt.com
مناطقی از اروپا با موج ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند ، اما قفل سخت را متوقف می کننددر حالی که به نظر می رسد آمار ایرلندی در مقایسه با کشورهای متضرر نسبتاً ناچیز باشد ، اما این تعداد برای کشور با جمعیت 4.9 میلیون نفر کاملا قابل توجه است.

در سراسر جهان ، بر اساس آخرین آمار دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده ، تعداد پرونده های ثبت شده از 29.6 میلیون نفر فراتر رفته است ، در حالی که طبق آمار جهانی کشته شدگان به بیش از 937000 نفر رسیده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *