ایرلند به تأخیر انداختن دوزهای واکسن Covid-19 در میان تأخیرهای J&J و محدودیت های سنی AstraZeneca فکر می کند – RT World News

دولت ایرلند گفته است كه در حال بررسی این مسئله است كه آیا می توان از واكسن Pfizer’s Covid-19 استفاده كرد تا با دوز اول به افراد بیشتری برسد زیرا این كشور به دنبال محدودیت های سخت است.

روز پنجشنبه ، معاون نخست وزیر ایرلند ، لئو وارادکار ، در سخنرانی RTÉ’s Morning Ireland ، گفت که منطقی است که برای عکسبرداری تصاویر Pfizer ، مانند انگلستان ، برای افراد زیر 60 سال و سلامت کافی صرف نظر شود.

فاصله فعلی بین تجویز این دو عکس 28 روز است ، اما برخی دیگر از کشورها این زمان را به 12 هفته افزایش داده اند ، و به افراد دیگر اجازه می دهد تا در مدت زمان کوتاه تری تا حدی در برابر ویروس ایمن شوند. تحقیقات در انگلستان ، قبل از تأیید کشش Moderna توسط این کشور ، نشان داد که واکسن های Pfizer و AstraZeneca فقط پس از یک بار خطر بستری شدن در بیمارستان Covid-19 را بسیار کاهش می دهد.

روز چهارشنبه ، استفان دونلی ، وزیر بهداشت ایرلند گفت که تصمیم در مورد انتشار این واکسن ها طی هفته گرفته می شود.
همچنین در rt.com
تحقیقات آکسفورد خطر لخته شدن خون نادر را برای Covid-19 بیشتر از واکسن ها نشان می دهداین اقدام احتمالی در حالی صورت می گیرد که تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا استفاده از واکسن تک شبه J&J را بررسی می کند و پس از آنکه ایرلند واکسن AstraZeneca را به افراد 60 سال به بالا محدود کرد. روز سه شنبه ، J&J گفت که در هنگام بررسی واکسن پس از تعلیق در ایالات متحده ، حمل و نقل به اروپا را به تأخیر می اندازد. عرضه آن هنوز در اتحادیه اروپا آغاز نشده است. در ساخت واکسن های آنها که به موارد بسیار نادری از لخته شدن خون مرتبط بوده است ، از فناوری مشابهی استفاده شده است.

اخبار مرتبط  مدیر سابق OPCW از افشاگران Douma به عنوان "بسیار شایسته" دفاع می کند ، رسانه ها را به دلیل ایجاد "دیوار سکوت" مورد انتقاد قرار می دهد - RT World News

در همین حال ، اتحادیه اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که این اتحادیه 25٪ دوز واکسن اضافی را در سه ماهه دوم از Pfizer دریافت می کند.

علیرغم محدود کردن استفاده از واکسن انگلیسی-سوئدی ، دولت ایرلند به مردم توصیه کرد که در مورد رد کردن آن دوبار فکر کنند. وارادکار گفت که اگر از اولین ضربه وارده خودداری کنید ، اساساً خود را در صف قرار می دهید و ممکن است صبر کنید تا بقیه واکسینه شوند.

معاون نخست وزیر گفت که او انگلیسی ها را زیر نظر دارد “آزمایش” بازگشایی کشور “هنگامی که آنها نیمی از جمعیت خود را واکسینه کرده اند” در حالی که ایرلند راه خود را برای جلوگیری از قفل کردن نگاه می کند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *