ایرلند در میان رکورد روزانه عفونت Covid-19 کشور را به مدت شش هفته تحت قرنطینه “سخت ترین اروپا” قرار می دهد – اخبار جهانی RT

دوبلین تصمیم گرفته است قفل ملی را برای شش هفته اعمال کند که توسط دولت ایرلند توصیف شد سختگیرانه ترین در اروپا است – همه اینها برای جلوگیری از گسترش Covid-19 است که برای چندین روز در سطح بالایی قرار دارد.

طبق اقدامات تازه اعلام شده که از نیمه شب چهارشنبه به اجرا در می آیند ، تمام فروشگاه های غیر ضروری خاموش خواهند شد در حالی که رستوران ها و بارها مجبور هستند کار خود را فقط به خدمات تحویل بگیرند.

همچنین مردم در ایرلند از مسافت بیش از پنج کیلومتر دور از خانه های خود منع می شوند. با این وجود ، برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی ، ایرلند قصد ندارد مدارس را تعطیل کند. خدمات ضروری مانند ساخت و ساز نیز از قفل شدن معاف هستند. هتل ها نیز همین طور خواهند بود – اما تنها در صورتی که اتاق های آنها توسط افرادی که در هر بخش “ضروری” کار می کنند اجاره داده شود.

نخست وزیر مایکل مارتین روز دوشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: “در تلاش برای سرکوب ویروس ، ما قبلاً آنچه را که احتمالاً سخت ترین رژیم اروپا است معرفی کرده ایم.”

دولت تصمیم گرفته است که شواهد یک وضعیت بالقوه سنگین ایجاد شده در هفته های آینده اکنون بسیار قوی است.

این اقدام تنها دو هفته پس از آن صورت گرفت که دوبلین خواست “تعجب آور” مقامات بهداشت کشور را برای ایجاد بالاترین – پنجمین سطح از محدودیت ها در میان افزایش تعداد عفونت ها ، رد کرد.

اخبار مرتبط  یک مقام رسمی دولت فیلیپین پس از ملاقات با فیلم در مورد رابطه جنسی با دبیر ، شغل خود را از دست داد - RT World News

طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، این کشور در حال حاضر پنج بار در 9 مورد گذشته رکورد پاییز خود را در مورد موارد جدید Covid-19 پنج بار در صدر قرار داده است ، هر چند تعداد هنوز هم کمتر از موارد ثبت شده در 10 آوریل است که عفونت ها از 1500 در یک روز عبور کردند. .
همچنین در rt.com
ولز از 23 اکتبر در محاصره 2 هفته ای “آتش سوزی” قرار خواهد گرفتایرلند در مورد مقابله با اپیدمی با اقدامات سختگیرانه غریبه نیست. در بهار ، این یکی از طولانی ترین قفل ها در اروپا بود و محدودیت ها را با سرعت کمی کاهش داد ، به طوری که برخی از مکانهای پذیرایی به سختی موفق به بازگشایی شدند تا زمانی که افزایش تعداد عفونت ، مقامات را مجبور به بازگرداندن محدودیت ها کرد.

برای کمک به اقتصاد خود برای زنده ماندن از این اپیدمی ، دوبلین بودجه بیشتری را به پرداخت بیکاری و یارانه دستمزد مربوط به ویروس کرونا ریخت. بودجه جدیدی که هفته گذشته تصویب شد یکی از بزرگترین بسته های کمک مالی در تاریخ کشور را شامل می شود که شامل پرداخت حداکثر 5،000 یورو (5،884.50 دلار) در هفته برای مشاغل آسیب دیده است. با این وجود ، فقط در طی دو هفته تعداد افراد متقاضی پرداخت بیکار 20 درصد افزایش یافته و به 244153 نفر رسیده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *