ایرلند فکر می کند انتشار متناوب قفل شدن Covid قبل از کریسمس – اخبار جهانی RT

نخست وزیر ایرلند ، مایکل مارتین ، اعلام کرد که این کشور در تلاش است تا از ابتدای دسامبر رویکردی مرحله ای برای کاهش محدودیت های شدید کرونا در پیش بگیرد ، بنابراین خانواده ها می توانند در کریسمس دور هم جمع شوند.

مارتین به پخش کننده ملی ایرلند RTE گفت “اگر بتوانیم اعداد را کاهش دهیم ، بدیهی است که باید آن دوره خاص کریسمس را بررسی کنیم ،” افزایش امید به تعطیل شدن قفل برای دوره جشن.

در حالی که ممکن است مردم در ایرلند بتوانند برای کریسمس به صورت شخصی ملاقات کنند ، دولت راهنمایی برای بازگشت شهروندان ایرلندی که در خارج از کشور زندگی می کنند ارائه نداد ، و آنها را فقط به رزرو پرواز در خانه دعوت نکرد.

مارتین گفت که مشاوره سفر به موقع صادر خواهد شد ، در حالی که معاون نخست وزیر او ، لئو وارادکار ، دوباره تأیید کرد که “خیلی زود” برای دوره کریسمس برنامه ریزی کنید.
همچنین در rt.com
یازده نفر در تظاهرات ضد قفل کوید در دوبلین دستگیر شدند ، پلیس به شدت با تظاهرکنندگان درگیر شد (VIDEOS)اخبار مرتبط  لهستان متصدیان ترافیک هوایی روسیه را به سقوط هواپیمای رئیس جمهور به عمد متهم می کند ، به دنبال دستگیری آنها است - RT World News

جمهوری ایرلند در حال حاضر تحت بالاترین سطح محدودیت های ممکن قرار دارد ، زیرا ماه گذشته وارد یک دوره پیشنهاد شش هفته قفل شده است. از مردم خواسته می شود که در خانه بمانند و اجتماعات خانوادگی یا خانوادگی را در خانه ها یا باغ های خود برگزار نکنند ، فقط با معافیت دلسوزانه یا مراقبت.

ایرلند در حال حاضر با موج دوم ویروس کرونا مبارزه می کند ، در اواسط ماه اکتبر موارد افزایش می یابد. از زمان شروع همه گیری ، 66247 مورد تأیید شده و 1965 مرگ بر اثر ویروس وجود داشته است.

این خبر در حالی منتشر می شود که دولت فاش کرد محدودیت های شدیدتر در مقایسه با دوره قبل ، تأثیر کمی بر حقوق کارگران ایرلند داشته است. علی رغم قفل محکوم شده ، طرح یارانه دستمزد اشتغال کشور در ماه گذشته از 345،400 نفر در مقایسه با 345،500 در ماه سپتامبر ، دستمزد خود را بالاتر برد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *