ایلان ماسک مأموریت “باشکوه” مریخ را اعلام می کند – اما اعتراف می کند استعمارگران تقریباً قطعاً می میرند – RT World News

ایلان ماسک خبر از سفر برنامه ریزی شده SpaceX به مریخ داده و گفته است که در صورت موفقیت ماموریت ، مستعمره مورد بحث “باشکوه” خواهد بود. با این حال ، میلیاردر اعتراف کرد که “احتمال خوبی” وجود دارد که اولین مهاجران می میرند.

اسپیس ایکس قصد دارد یکی از موشکهای استارشیپ خود را به محض سال 2022 به سیاره سرخ بفرستد و فقط دو سال بعد نقشه های آرزویی را برای یک مأموریت سرنشین دار ارسال می کند.

ماسک ، بنیانگذار SpaceX ، این هفته در یک کنفرانس در مورد این پروژه بحث کرد ، فاش کرد که وی معتقد است که بردن مردم به مریخ در مقایسه با مشکل ساخت یک شهر خودپایدار در یک محیط خصمانه ، یک قطعه شیرین خواهد بود.
همچنین در rt.com
“معلوم شد شما می توانید هر چیزی را پرواز دهید”: الون ماسک VIDEO دیدنی و جذاب پرواز آزمایشی Starship را به اشتراک می گذارد“ما قصد داریم یک نیروگاه سوخت ، یک پایگاه اولیه مریخ – Mars Base Alpha – بسازیم و سپس آن را به جایی برسانیم که بتواند خود را حفظ کند” ماسک توضیح داد.

“من می خواهم تأکید کنم که این یک چیز بسیار سخت و خطرناک است ، نه برای افراد ضعف قلب … [There’s a] احتمال مرگ شما زیاد است این سخت خواهد بود ، اما اگر به نتیجه برسد بسیار باشکوه خواهد بود “ او اضافه کرد.

اخبار مرتبط  کارگر کنسولگری آمریکا به جرم کمک به "سازمان تروریستی" مرتبط با کودتای ناکام در سال 2016 به 8yrs در زندان در ترکیه محکوم شد - RT World News

این کارآفرین فناوری همچنین با افشای اینکه SpaceX چیست جزئیات وضعیت ماموریت را فاش کرد “پیشرفت” با توسعه موشک Starship.

“ما به سرعت بیشتر و بیشتر کشتی می سازیم و به زودی از تقویت کننده شروع خواهیم کرد” او گفت. “این سیستم تولید را مقیاس بندی می کند که قسمت سختی است و ما در این زمینه پیشرفت می کنیم.”
همچنین در rt.com
استعمار مریخ بسیار محتمل است ، اما خیلی هیجان زده نشوید – این میلیاردرها هستند که تصمیم می گیرند چه کسی به آنجا برسد و چگونهبا توجه به مشکلات عظیم ایجاد یک کلونی در زمینهای سخت سیاره سرخ و سال مسافرتی که باید برای رسیدن به آنجا انجام شود ، کاملاً مسلم است که ماسک در مورد استعمارگران در حال مرگ در مریخ درست است.

با این حال ، تیم SpaceX در تلاش است تا خطر مرگ تصادفی را کاهش دهد و وقتی استراحت استعمارگران هرچه راحت تر برسد ، راحت تر می شود.

علیرغم خطرات موجود در ماموریت و این واقعیت که این بلیط یک طرفه است ، هنگامی که SpaceX شروع به گرفتن برنامه های کاربردی در سال 2013 کرد ، مردم داوطلب سفر می شوند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *