این دوباره؟ قفل شدن ویروس جدید coronavirus موج دوم خرید هراس در استرالیا (VIDEOS) – RT World News

موج جدیدی از خرید هراس در ملبورن رخ داده است ، پس از آنکه مقامات محلی اعلام کردند بازگرداندن اقدامات شدیدتر ضد انعقادی ویروس – که در واقع خرید آنها را ممنوع نمی کند ، صف های اصلی در خارج از سوپر مارکت ها دراز کشید.

نخست وزیر ویکتوریا ، دانیل اندروز ، تأیید کرد که مرحله سه مرحله قفل شوشی به کلان شهر ملبورن و مناطقی در شمال شهر از روز چهارشنبه باز خواهد گشت. این اعلامیه به تصمیم دو زنجیره بزرگ یعنی Coles و Woolworths انجام شد تا محدودیت های خرید در فروشگاه های سراسر استرالیا را حذف کنند.

ظاهراً مخلوط این دو تاثیری کاملاً بر روی مردم گذاشته است ، زیرا تقریباً بلافاصله صف های اصلی در مغازه های سطح شهر با افرادی که شب ها دراز می کشیدند تا دست خود را بر روی بعضی از “ملزومات” قرار دهند ، ظهور کردند.

صف ها در داخل و خارج از سوپر مارکت های اصلی تصویر می شدند.

برخی از فروشگاه ها قفسه های خود را که توسط خریداران وحشت تمیز نشده بود ، نشان می دهد که فیلم از صحنه نشان می دهد.

اخبار مرتبط  جامعه رسانه ای برزیل به SUE Bolsonaro پس از ایستادن در کنار خبرنگاران و حذف MASK در حالی که اعلام کرد وی مثبت است - RT World News

دلایل چنین رفتاری یک رمز و راز باقی مانده است ، به ویژه اینکه قفل شدیدتر در واقع مردم را از خرید ممنوع نمی کند. بسیاری از کاربران آنلاین ، خریداران وحشت را محکوم کردند و گفتند که آنها حقیقت و دلیل اصلی کمبودهای احتمالی هستند.

در حالی که خرید وحشت در میان همه گیری ها در سراسر جهان مشاهده شده است ، به نظر می رسد استرالیایی ها برای انبار کردن فروشگاه های مواد غذایی گرسنه اند. در جریان موج اول هراس ناشی از همه گیر ، چندین واقعه خشونت آمیز در سرتاسر کشور عنوان هایی را ایجاد کرد که خریداران عصبانی به معنای واقعی کلمه در مورد توالت فرار کردند.
همچنین در rt.com
علفهای هرز و علفهای هرز: آنچه مردم در کشورهای مختلف در بحران فزاینده بحران Covid-19 می خرید ، وحشت دارند“مسخره – مضحک” رفتار نخست وزیر کشور ، اسکات موریسون ، محکوم شد زیرا وی به خریداران هراس خواست “متوقفش کن” با اطمینان به مردم ، مواد غذایی کافی برای همه وجود داشته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *