این مأموریت پس از آشکار شدن پس از محافظت از محافظت از دولت Aussie ، شکارچی بازی های بزرگ بود – RT World News

دوستداران حیوانات Aussie و سیاستمداران پس از آنكه معلوم شد كه مردی كه به عنوان یك محافظه كار استخدام می شود ، واقعاً یك شكارچی بزرگ بازی است كه با حیوانات بیشماری مرده كه در آفریقای جنوبی كشته شده بود ، ظهور كرده است.

نخست وزیر استرالیا غربی ، مارك مک گاون پس از گزارش رسانه ها ، حقیقت راجع به گذشته محافظت از جواهل کراسبرگ ، از جمله آلبومی در صفحه فیس بوک خود که اخیراً حذف شده بود ، دستور داد تحقیقات را انجام دهد ، که نشان می داد با لاشه حیوانات شکار شده آفریقایی از جمله زرافه ها ، فیل ها و گورخرها روبرو است.

“این عکس ها در سال 2010 در مکانی گرفته شد که متاسفانه شلیک این حیوانات با شکوه ، قانونی بود.” استفان داوسون ، وزیر محیط زیست روز جمعه از عکس های فریبنده کراسبرگ گفت.

این محافظه کار عکس های وحشتناک را در آلبومی با عنوان بارگذاری کرده بود ، “تجارت و لذت” آنها در یک بازی بازی آفریقای جنوبی که توسط خویشاوندانش متعلق به آنها بود اداره می شدند.

“در این مرحله ، من از هیچ کاری غیرقانونی که انجام شده آگاه نیستم. اما ما یک آژانس حفاظت هستیم و فقط من را شوکه می کند که فکر می کنم هر یک از کارمندان ما چنین کاری را انجام می دهند. “ داوسون افزود.

آن تصاویر مرا بیمار جسمی می کند.

کراسبرگ از سال 2017 برای وزارت حفاظت ، تنوع زیستی و جاذبه ها کار کرده است ، اما افشاگری های فریبنده فقط به تازگی افشا شده است ، با تعجب بسیاری که چرا هیچ کس در آژانس دولتی پیش از این شواهد و مدارک موجود را کشف نکرده بود.

اخبار مرتبط  فرانسه متوجه شده است که سیگار کشیدن ممکن است به شما کمک کند مقاومت در برابر Covid-19 ... اگر فکر نمی کنید از چیز دیگری بمیرید - RT World News

بیش از 660 نفر طومار change.org را امضا کردند که خواستار استعفای Crossberg است. با این حال ، پس از بررسی ، وزارت حفاظت ، تنوع زیستی و جاذبه های کشور تأیید کرد که کراسبرگ علی رغم عصبانیت در مورد عکس ها ، کار خود را حفظ خواهد کرد.
همچنین در rt.com
“این b *** h را پیدا کن”: عکس پلنگ مرده باعث خشم در برابر شکارچی بازی بزرگ می شودفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *