این مطالعه می گوید – در اخبار جهانی RT ، مردم در اتریش ، آلمان و سوئیس احساس ضعف روسیه را مطلوب تر می دانند

یک مطالعه نشان می دهد واکسن Sputnik V روسیه ، که هنوز در اتحادیه اروپا مورد تأیید قرار نگرفته است ، با شکست دادن AstraZeneca ، در حال حاضر مورد علاقه مردم آلمان ، سوئیس و اتریش قرار گرفته است.

تورم روسی که هنوز در دسترس بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا نیست ، به جز مجارستان ، تقریباً دو برابر واکسن AstraZeneca توسط افرادی که در سه کشور آلمانی زبان زندگی می کنند ، ارزیابی شده است ، یک مطالعه گسترده توسط موسسه مدیریت و تحقیقات اقتصادی اتریش انجام شده است (IMVF) پیدا شد.

یک تیم از این موسسه که رفتار مصرف کننده را تجزیه و تحلیل می کند ، بیش از 250،000 نظر مربوط به واکسن را که در دسترس عموم است ، از جمله مقالات منتشر شده در رسانه ها و رسانه های اجتماعی مختلف و پست های وبلاگ مانند آن در توییتر و فیس بوک ، بین ژانویه و فوریه 2021 مورد مطالعه قرار داد.
همچنین در rt.com
“من هر زمان که بخواهم ضربه می خورم”: رهبر منطقه ای آلمان از برلین خواست تا از اسپوتنیک V روسیه در کمپین واکسیناسیون استفاده کندتجزیه و تحلیل نشان داد که واکسن Pfizer ایالات متحده و jab AstraZeneca انگلیس-سوئدی که قبلاً در دسترس اروپاییان بود از آنجا که به عنوان بخشی از تلاش های واکسیناسیون در سراسر اتحادیه اروپا خریداری شده بود ، بیشترین بحث و تبادل نظر بود. Pfizer در طول دوره مطالعه 101000 مورد و AstraZeneca 67،000 مورد ذکر شده است.

با این حال ، بحث در مورد دو واکسن اغلب تحت تأثیر عوارض جانبی یا مشکلات لجستیکی و زایمانی مرتبط با توزیع آنها بود. در این راستا ، مردم ظاهراً از واکسن انگلیس-سوئد خیلی راضی نبودند ، زیرا تعداد نظرات مثبت و منفی در مورد آن تقریباً برابر بود.

رتبه بندی واکسن در مقیاس منهای یک (نظر کاملاً منفی) و بعلاوه یک (کاملاً مثبت) اندازه گیری شده تقریباً 0.04 بوده و در اواخر فوریه فقط اندکی به 06/0 رسیده است. Pfizer موفق شد با کسب امتیاز 0.14 تصویر مثبت تری را حفظ کند. واکسن دیگری در ایالات متحده که توسط Moderna ساخته شده است نیز دارای نمره مشابه 0.13 است.

Sputnik V روسیه ، گرچه زیاد به آن اشاره نمی شود ، اما نمره نسبتاً مناسب 0.11 را نیز به دست آورد. نویسندگان این مطالعه همچنین خاطرنشان کردند که مردم در آلمان و به ویژه در اتریش تمایل دارند واکسن روسیه را از نظر مثبت بسیار مثبت تر از رسانه ببینند.

اخبار مرتبط  رسانه کارتهای بازی خنثی از جنسیت طراح هلندی را تبلیغ می کند ، اما منتقدان فقط جوکرها را می بینند - RT World News
همچنین در rt.com
تنظیم کننده داروهای اتحادیه اروپا از بررسی داده ها برای واکسن Sputnik V Covid-19 ساخت روسیه برای استفاده بالقوه توسط کشورهای عضو خبر دادضربان روسی در پست های رسانه های اجتماعی دو برابر بیشتر از رسانه های رسمی ذکر شده است و بیشترین ارزیابی های مثبت نیز از طریق رسانه های اجتماعی صورت گرفته است. همچنین به نظر می رسد این واکسن در اتریش نسبت به آلمان محبوبیت بیشتری داشته است زیرا اتریشی ها 40 درصد بیشتر از همسایگان خود در شمال از آن نام برده اند.

“نسبت به اخبار موجود در رسانه ها ، نسبت به واکسن روسی در بین مردم شک و تردید وجود دارد ،” Axel Maireder مدیرعامل IMWF اتریش را پذیرفت. وی همچنین اشاره کرد که ، در مورد واکسن های هنوز تایید نشده ، وجود دارد “به سختی هیچ بحثی در مورد عوارض جانبی و سایر موارد بالقوه منفی وجود دارد” همانطور که مردم تمرکز دارند روی اخبار مربوط به اثربخشی خود تمرکز کنند.

سخنان وی تا حدی تأیید می شود که واکسن دیگری که هنوز در دسترس اروپاییان نیست – واکسنی که توسط جانسون و جانسون ساخته شده – اخیراً مورد توجه عموم مردم آلمان ، اتریش و سوئیس قرار گرفته و بلافاصله نمره بسیار مثبت 0.18 را کسب کرده است.

واکسن پیشگام روسیه ، Sputnik V ، در آزمایشات بالینی مرحله III خود بر روی 19،866 داوطلب مورد آزمایش قرار گرفت که بیش از 91 درصد کارایی آن را نشان داد. داده ها که در ماه گذشته در مجله معتبر پزشکی لانست منتشر شد ، ثابت کرد که این جیب دارای اثر حتی بالاتر از تقریباً 92 درصد در میان 2144 فرد بالای 60 سال است – و همچنین 100 درصد در برابر موارد شدید ویروس موثر است.
همچنین در rt.com
واکسن Covid تازه تأیید شده جانسون و جانسون در حالی که اسقف کاتولیک آن را به دلیل “ارتباط با سلولهای سقط جنین” محکوم کرد ، با فشار روبرو شدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *