این هواپیما که با سقوط پول در سودان جنوبی بارگیری شده است ، چند نفر از جان باختگان (عکس ، VIDEO) – RT World News

اندکی پس از برخاستن از فرودگاه در پایتخت سودا جنوبی ژوبا ، یک هواپیمای باری که حاوی مواد غذایی ، موتور سیکلت و پول نقد بود ، سقوط کرد. شاهدان گزارش دادند که چندین جسد را مشاهده کرده اند.

هواپیمای آنتونوف آن-26 در حال سفر به شهر اویل در شمال غربی کشور بود. فیلم ها و عکسهایی که در رسانه های اجتماعی در حال گردش است نشان می دهد که دود از قطعه بدنه ای که در محل سقوط پخش شده است ، در حال افزایش است.

کور کوئل آجیو ، مدیر فرودگاه ژوبا ، به آنادولو گفت که هشت نفر در هواپیما حضور داشتند ، اما وی تاکنون هیچ اطلاعی در مورد تلفات این هواپیما نداشته است. شاهدان به آژانس گفتند که شش جسد را دیدند و یک نفر نیز به بیمارستان منتقل شد. در همین حال ، شین هوا گزارش داد که تاکنون 17 نفر کشته شده اند.

Aijeu به شین هوا گفت هواپیما در حال حمل موتورسیکلت و غذا و همچنین پول برای پرداخت حقوق کارگران سازمان های غیردولتی بود. وب سایت Aviation Herald همچنین گزارش داد که این هواپیما با پول نقد در نظر گرفته شده برای آن بارگیری شده است “دستمزدها” یک شاهد به رسانه ها گفت که افراد حاضر در زمین برای جمع آوری پول های پراکنده در داخل زباله ها تلاش کردند.

اخبار مرتبط  اعتراضات گسترده پایتخت صربستان پس از اعلام خبر جدید قفل کردن کووید 19 (عکس ، فیلم های ویدئویی) - RT World News

در سال 2017 ، یک فروند هواپیمای مسافربری An-26 که از جوبا وارد می شد پس از فرود در شهر واو آتش گرفت و با وجود نابودی کامل این هواپیما ، همه 45 نفر در هواپیما نجات یافتند. یک حادثه غم انگیزتر در سال 2015 اتفاق افتاد ، هنگامی که یک هواپیمای باری -12 بلافاصله پس از برخاستن از جوبا سقوط کرد ، 37 نفر را به قتل رساند.
همچنین در rt.com
ارتش می گوید ، درگیری بین سربازان و غیرنظامیان 127 کشته را در S. سودان به جا گذاشتفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *