باتری پلاستیکی که می تواند در برابر فشارهای عمیق دریا مقاومت کند و RESIST FIRE در مینی فرعی ژاپنی مورد آزمایش قرار می گیرد – RT World News

شرکت ژاپنی Sanyo Chemical Industries یک باتری قابل شارژ را که کاملاً از پلاستیک ساخته شده است روی یک زیردریایی بدون سرنشین آزمایش می کند. آنها می گویند که ارزانتر از باتری های لیتیوم برای تولید ، می توانند در برابر گرما و عمق شدید مقاومت کنند.

باتری که دارای الکترولیتهای ساخته شده از رزین است و دو برابر بیشتر از باتری های لیتیوم سنتی دوام می آورد ، در برابر آتش سوزی مقاومت بسیار بیشتری دارد و ساخت آن ارزانتر است. صنایع شیمیایی سانو ادعا می کند که بخاطر سادگی روند تولید ، 90 درصد کمتر از باتری های قدیمی تولید می کند.

این شرکت شیمیایی می گوید که نوع جدید باتری باید به زیردریایی های کاوازاکی 16 ساعت کار کند.
همچنین در rt.com
دانشمندان روسی و آلمانی “ساندویچ سدیم” ایجاد کرده اند که می تواند جایگزین باتری های لیتیوم شوداخبار مرتبط  کیم جونگ اون بعد از دور دیگری از شایعات مرگ دوباره در کانون توجه رسانه ها قرار گرفت - RT World News

به دلیل ماهیت کار زیر دریایی بدون سرنشین ، یک باتری پلاستیکی به دلیل این که می تواند در عمق بیش از 3000 متر مقاومت کند ، ارجح است. مقاومت در برابر آتش یکی دیگر از عناصر مهم است.

در این بین باتری های لیتیوم منفجر شده و باعث آتش سوزی شده اند. در ژانویه ، یک کشتی کانتینر بسیار بزرگ پس از آتش سوزی ناشی از باتری منفجر شده لیتیوم ، چند روز به تعویق افتاد. با باتری های پلاستیکی ، این خطر به دلیل خاصیت مهار شعله آنها کاهش می یابد.

پیش بینی می شود تولید کامل باتری تمام پلیمر در پاییز آغاز شود.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *