بارسلونا محاکمه سه مرد را به اتهام ارتباط با وحشیانه وانت در سال 2017 آغاز کرد – اخبار جهانی RT

دادگاه سه فرد مظنون به عضویت در یک گروه تروریستی اسلام گرا در پشت جنجال کشنده ون 2017 از طریق لاس رامبلاس بارسلونا در دادگاه عالی اسپانیا آغاز شد.

یک اسپانیایی و یک مراکشی به اتهام ساخت و نگهداری مواد منفجره ، متعلق به یک سازمان تروریستی و تلاش برای تخریب گسترده روبرو هستند ، در حالی که یک تبعه دیگر مراکشی به اتهام همدستی متهم شده است ، زیرا یک وسیله نقلیه و اسناد را به مهاجمان قرض داده است.

در مجموع ، 16 نفر در 17 و 18 آگوست 2017 کشته و 140 نفر زخمی شدند ، پس از عبور یک ون کرایه ای از طریق عابران پیاده در مرکز بارسلونا. حادثه مشابهی در استراحتگاه ساحلی کامبریلس اسپانیا رخ داد. گروه تروریستی داعش به سرعت مسئولیت این حمله را بر عهده گرفت.
همچنین در rt.com
ماکرون متعهد شد پلیس مرزی اضافی فرانسه در میان “تهدید تروریسم در حال رشد”اخبار مرتبط  کره شمالی پس از BLOWING UP دفتر ارتباطات درون کره ای از سرگیری مجدد wargames در منطقه مرزی ضد اضطراب - RT World News

علی رغم تماس های مردمی ، متهمان به دلیل حملات تحت تعقیب قرار نمی گیرند ، در حالی که همه اتهامات مربوط به انفجار تصادفی است که در جنوب غربی بارسلونا در آستانه حملات رخ داده است. اعتقاد بر این است که افراد دیگری که مظنون به ارتباط با این گروه تروریستی هستند در این انفجار کشته شده اند.

دادستان ها به دنبال 41 و 36 سال زندان برای این دو مظنون و هشت سال حبس برای فرد متهم به كمك به آنها هستند. این سه نفر از آنجا که در سال 2017 و پس از حادثه دستگیر شدند ، بدون داشتن وثیقه در زندان بوده اند.

دادگاه در میان افزایش اقدامات امنیتی ، با حضور شدید پلیس در اطراف دادگاه در حال انجام است و انتظار می رود تا 16 دسامبر ادامه داشته باشد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *