بازیکنان Pokemon Go فقط 4 سال برای برنامه خود صرف 4 میلیارد دلار هزینه می کنند تا همه آنها را بگیرند – RT World News

“Pokemon Go” هنوز چهار سال بعد از بازی با واقعیت افزوده جهان ، جهانیان را با هزینه ی بازی خود جذب می کند.

برنامه رایگان بازی ، مبتنی بر پرفروش ترین عنوان بازی های ویدئویی اصلی و سریال های مربوط به فیلم و تلویزیون ، با انتشار چهار سال پیش با استقبال گسترده ای روبرو شد و تا مارس 2019 یک میلیارد بار بارگیری داشت.

این بازی توسط Niantic ساخته و در سال 2016 منتشر شد ، شامل کاربرانی است که در دنیای واقعی جستجو می کنند تا Pokemon را از طریق تلفن های هوشمند خود از طریق واقعیت افزوده (AR) پیدا کنند. از زمان راه اندازی آن ، بازیکنان در جستجوی موجودات داستانی ، 23 میلیارد کیلومتر تجمعی قدم گذاشته اند. برای مقایسه ، پلوتون ، سیاره کوتوله دور ، 4.23 میلیارد کیلومتر با آن فاصله دارد.
همچنین در rt.com
TikTok رو به پایین می رود و باعث می شود حدس و گمان هایی مبنی بر ممنوعیت آن صادر شوداکنون مشخص شده است که بازیگران “Pokemon Go” نیز هزینه های زیادی را خرج می کنند و 3.6 میلیارد دلار در این برنامه در چهار سال منتهی به ژوئیه سال 2020 ، خرج کرده اند.

اخبار مرتبط  صدها انگلیسی پس از دستور قرنطینه در میان ترس از فشار جدید Covid-19 ، از پیست اسکی سوئیس "ناپدید" می شوند - اخبار جهانی RT

طبق تحقیقات انجام شده توسط Sensor Tower ، سال 2019 یک سال رکورددار برای این برنامه بوده است ، که با آن «Pokemon Go» 905 میلیون دلار در سطح جهان تولید می کند. این 100 میلیون دلار حیرت انگیز تر از اوج شوق بازی در سال 2016 بود ، وقتی که در 6 ماه اول پس از آغاز به کار 832.5 میلیون دلار درآمد.

امسال علیرغم اینکه بسیاری از آنها نتوانسته اند به جستجوی Pokemon به لطف تعطیلات Covid-19 سفر کنند ، این بازی 445.3 میلیون دلار به دست آورده است و این احتمال وجود دارد که رکورد سال گذشته را شکست دهد.

در سال 2019 ، ایالات متحده برتر کشور با درآمد “Pokemon Go” بود و بیش از یک سوم از کل 335 میلیون دلار درآمد کسب کرد.
همچنین در rt.com
نسل بعدی Assassin Creed نسل جدید Ubisoft بیرون آمد ، اما آیا گیمرها تحت تأثیر قرار می گیرند؟مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *