بازیگر زن “برای کارگران خط مقدم خاکستری می شود” در جدیدترین توجه جلب توجه Covid-19 – اخبار جهانی World

بازیگر نقش هیلاری برتون به صفوف چهره های مشهور با گرسنگی پیوسته و ناامید شده و به دنبال این است که در طول همه گیری Covid-19 با نمایشگر ظاهری که در این زمینه انجام نمی شود ، در ارتباط باشید.

این 37 ساله در یک پست عاطفی در اینستاگرام خود اعلام کرد که در یک نمایش نمادین از حمایت از کارگران اساسی در محل استقرار بحران بهداشت عمومی ، در حال ریزش مو است.

“پوشش” نقره به معنای واقعی کلمه از جمجمه من در حال رشد است. ” او نوشت. “برای همه کارکنان خط مقدم و اساسی ما که خیلی مشغول سر و کار داشتن با مواردی مانند رنگ مو هستند ، من با همبستگی با شما استخراج می شوم.” برتون افزود.

وقتی این را می بینم ، به تمام آنچه شما انجام می دهید برای حفظ امنیت ما یادآوری می کنم. به شما یادآوری می کنم که شما سزاوار مراقبت از آن هستید.

متأسفانه برای ستاره سابق “One Tree Hill” ، شیرین کاری تبلیغاتی مطلقاً مطلوب نبوده است زیرا این امر الهام بخش واکنشی زرد از طرف مردم است.

وی گفت: “وای ، شجاعتی که می برد بسیار بی اندازه است. من مطمئن هستم که افرادی که با این بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند ، در مورد این مطلب خواهند خواند و مطمئناً قدردانی از تلاش های آنها را احساس می کنند. خداوند روح خود را به خاطر فداکاری ، ” یک شخص طعنه آمیز پاسخ داد. ضمناً یکی دیگر از مفسران سهام را بالا برد: وی گفت: “فقط کافی است تشک درب جلو همسایه خود را به آتش بکشم تا همبستگی من با کارگران خط مقدم را نشان دهد. حرکت شما ، هیلاری. “

البته ریشه های بارتون به دور از تنها توجه توجه به عروق کرونور است. در اینجا برخی از بدترین مجرمین آورده شده است.

گرتا تونبرگ

با کمال تعجب ، گرتا تونبرگ ، یک فعال اقلیم نوجوان ، مشتاق است که خود را در این اخبار نگه دارد و این کار را با سخنرانی دولت های جهان در مورد چگونگی انجام کار خود انجام داده است.

رهبران دستور داده 17 ساله مبنی بر اینکه باید بطور همزمان با بحرانهای دوقلوی تغییرات آب و هوایی و بیماری همه گیر جهانی کروناویر مبارزه کنند. بسیاری از کشورها در تلاش بودند تا تجهیزات پزشکی مقدماتی را به تجهیزات حیاتی مجهز کنند ، خواستار تغییر اسلحه به اسلحه شدیداً ناشنوا بود.
همچنین در rt.com
درمورد “بحران حقوق کودک” بعدی؟ گرتا تونبرگ کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 راه اندازی کردبدون تردید ، تونبرگ در روزهای اخیر تحت فشار قرار گرفت و دوباره به فعالیت خود مبدل شد و یك كمك جمع آوری کمک مالی برای کمک به فرزندان جهان برای زنده ماندن Covid-19 راه اندازی کرد. اگرچه این بیماری همه گیر جوانان را از بین نبرد ، اما تونبرگ با این وجود آن را نام گذاری کرد “بحران حقوق کودک”

گال گادوت و همکاران

با شروع به کار بستن قفل ها در بسیاری از کشورها ، برخی از افراد مشهور دوازده پرده ای القاء کننده فیلم “Imagine” از جان لنون را منتشر کردند که بسیار شرم آور بود و به سختی می توان باور کرد که توسط ارتش خبرگان روابط عمومی پاکسازی شده است. در کار خود

اخبار مرتبط  وزیر امور خارجه روسیه می گوید ، مقابله هسته ای با توجه به رقابت های ایالات متحده برای تسلط جهانی ، احتمالاً بیشتر می شود - RT World News

گال گادوت ، ستاره “Wonder Woman” ، کل تولید پوزش را تنظیم کرد ، که به قدری تهوع آور بود و ما تمایلی به تجدید نظر در اینجا نداریم. تنها نکته مثبت در کل تمرینات متأسفانه این است که به سرعت سوختن تقلب شد.

مدونا

تا کنون که متخصص در تبلیغات عمومی درام بود ، اواخر ماه مارس موفق شد با یک فیلم عجیب وان با وان ، که در آن او ادعای مزخرف ادعا می کند که کروناویروس دارد ، توجهات جدی را در اواخر ماه مارس بدست آورد. “همه ما را برابر کرد”
همچنین در rt.com
برهنه مادونا Coronavirus را “اکولایزر عالی” در فیلم عجیب و غریب می نامد و باعث تمسخر فوری می شود“آنچه در مورد آن وحشتناک است این است که همه ما را از جهات مختلف مساوی ساخته است و آنچه در این مورد شگفت انگیز است این است که باعث شده همه ما از جهات مختلف با هم برابر باشند.” popstar کهنه کار از وان گلدار گلدار گل خود را ادعا کرد. باشه ، مگه هرچه می گویید

#ClapForCarers

این ممکن است به عنوان یک درک واقعی قدردانی از کارمندان مراقبت های بهداشتی بریتانیا آغاز شده باشد ، اما برنامه روزانه تشویق سرویس ملی بهداشت به سرعت در یک صفحه نمایش جینگوئیستی قرار گرفت که در آن ، شرکت کنندگان به طرز حیرت انگیزی ، همه رهنمودهای دوردست اجتماعی را فاش کردند.

پدیده ویروسی یک کشتی را دید انجام دونات در رودخانه تیمز و همه نوع جینک های بلند مانند گذشته اند “پشتیبانی از NHS.” جالب ترین نمونه در اواسط ماه آوریل در پل وست مینستر اتفاق افتاد ، هنگامی که قوانین دورافتاده اجتماعی از پنجره بیرون رفت ، در حالی که جمعیتی از مردم به صورت وحشیانه ایستاده بودند و در حالیکه پلیس بیکار بودند ، در مراسم حضور داشتند.

در همین حال ، تعداد موارد Covid-19 در انگلستان همچنان به مارپیچ ادامه می یابد و دولت نتوانسته است اهداف آزمایش خود را هدف قرار دهد.
همچنین در rt.com
پلیس به دلیل ایستادن و تماشای ده ها مورد نقض قوانین دوردست اجتماعی در هنگام #ClapForCarers (VIDEO)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *