بالاترین ارگان تحقیقاتی Covid-19 آلمان یک شب در یک حمله احتمالی با انگیزه سیاسی بمباران کرد – پلیس – اخبار جهانی RT

عاملان ناشناس بطری ها و “وسایل آتش زا” را به انستیتوی رابرت کوچ در برلین انداخته اند. این حادثه نسبتاً جزئی بود ، اما هدف یک نهاد عالی است که تلاش ملی برای مبارزه با Covid-19 را رهبری می کند.

پلیس آلمان گفت که این حمله در حوالی ساعت 2:40 بامداد یکشنبه رخ داد. پرتابه ها به نمای ساختمان پرتاب شده و شیشه پنجره را شکسته و شعله های آتش تولید می کنند. یک مأمور امنیتی آتش را خاموش کرد که منجر به آسیب دیدگی نشد.

هر کسی که پشت حمله بود از صحنه فرار می کند. پلیس گفت که آنها در حال انجام تحقیقات بسیار جدی هستند زیرا ممکن است یک تحقیق باشد “اقدام به آتش سوزی با انگیزه سیاسی.”
همچنین در rt.com
هوادار مهمانی: پلیس در برلین در میان گسترش سرکوب ویروس کرونا در زندگی شبانه میهمانی FETISH را برای 600 مهمان منحل کرداخبار مرتبط  فعالان راست افراطی دانمارکی اقدام به شیرین کاری قرآن سوزی در محله مسلمان نشین (VIDEO) - اخبار جهانی RT می کنند

موسسه رابرت كخ (RKI) آژانس دولت فدرال آلمان است كه مسئول رسیدگی به بیماریهای عفونی و تدوین سیاست های مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه است. این در خط مقدم مبارزه با Covid-19 ، ارائه رهنمودها ، جمع آوری و گزارش آمار ملی و در غیر اینصورت پاسخ به همه گیری است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *