بانکی سهام VIDEO نادر خود را دارد که لوله لندن را با نقاشی های دیواری با تم Covid نشان می دهد – RT World News

بنکسی ، هنرمند اسرارآمیز خیابانی انگلیس ، ویدئویی نادر از یک مرد – که احتمالاً خودش است – در نقاشی موش ها در زیرزمین لندن منتشر کرده است. عکس جوندگان مارک تجاری با ماسک های محافظ صورت مواجه می شوند.

این ویدیو که نشان می دهد ساخت اثری با عنوان “اگر شما ماسک نمی کنید ، نمی گیرید” ، در روز سه شنبه در حساب اینستاگرام بنکسی به اشتراک گذاشته شد. این اثر شامل تعدادی از موش های نمادین این هنرمند است که درگیر فعالیت های دوره کوروی ویروس است.

این نقاشی های دیواری توسط مردی مبدل شده بود که به عنوان یک کارگر اورژانس به نظر می رسد لوله را ضد عفونی می کند. اما به جای تمیز کردن فضا ، او تصاویر رنگی از جوندگان را که با ماسک صورت بازی می کردند ، اسپری می کرد و یکی از آنها حتی از پوشش محافظ صورت به عنوان چتر نجات نیز استفاده می کرد. یک موش کوچکتر از ماسک به حالت عطسه در سراسر کالسکه به تصویر کشیده شد ، در حالی که دیگری برچسب بنکسی را با یک بطری ژل ضد باکتریایی رنگ کرد.

اخبار مرتبط  صبر کنید ، توییتر ، این یک دام است! پلتفرم رسانه های اجتماعی پس از انجام این کار با ترامپ ، سخنگوی چینی را برای "بررسی واقعیت" تحت فشار قرار داده است - RT World News

در پایان فیلم ، کلمات “من قفل می شوم” در کنار دیوار ایستگاه نشان داده شده است ، و در ادامه “اما من دوباره بلند می شوم” در درهای قطار ، با آهنگ “Tubthumping” Chumbawamba در سال 1997 در پس زمینه پخش شد.
همچنین در rt.com
پلیس در ایتالیا با آثار هنری بنکسی به سرقت رفته از پاریس باتاکلان ، درب را بازگرداندموش ها در حال کاراکترهای مکرر در آثار بنکسی هستند ، زیرا او غالباً جوندگان را درگیر فعالیت های مختلف می کند. کارهای اولیه او ، که سالها پیش در قطارهای Tube ظاهر شد ، به طور عمده در موش ها و همچنین میمون ها به نمایش درآمد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *