“باید منتظر بمانیم تا یک بیمار بمیرد تا دیگران بتوانند از تختخواب و دستگاه تنفس خود استفاده کنند” – پزشک در شهر سخت اکوادور به RT – RT World News

یک پزشک محلی به RT گفت: کمبود تخت ، مواد مخدر ، دستگاه های تهویه مطبوع و وسایل محافظ باعث شده است که کادر پزشکی در Guayaquil ، اکوادور در حال نبرد باخت با Covid-19 باشند.

این شهر واقع در حدود 260 مایل در جنوب پایتخت ، کیتو ، این شهر را متحمل شیوع کرونا ویروس در کشور آند کرده است که از روز چهارشنبه ، 4،450 مورد و 242 کشته را گزارش کرده است. نزدیک به 70 درصد موارد تأیید شده از استان گویاس ، محل گواکویل – بزرگترین شهر و بندر اصلی کشور است.

سرمازدگی از اجساد که در خیابان ها جمع شده اند ، با خلوص خانه ها در شهر و گورستان ها به سرعت از فضای دفن خارج می شوند ، عناوین بین المللی را ساخته اند. با این حال ، افراد در خط مقدم از صحبت کردن خودداری می کنند.
همچنین در rt.com
اجساد قربانیان Covid-19 در خیابان های اکوادور جمع می شوند ، در حالی که ساکنان برای کمک به مقامات التماس می کنندRT با یک پزشک صحبت کرد ، که از ترس اینکه بخاطر شکستن سکوت بر آنچه که به یک فاجعه ملی تبدیل شده ، اخراج شده است ، با یک پزشک صحبت کرد.

“ما در تمام فروشگاه های مواد مخدر ، چه در بخش خصوصی و چه تحت کنترل دولت ، کمبود را مشاهده می کنیم. ما بیمارستان هایی داریم که تختخواب کافی در آن وجود ندارد.

وی گفت ، فقدان لوازم ، ظرفیت بیمارستان و همچنین تجهیزات ضروری محافظ به معنای این است که پزشکان باید یک انتخاب غیرممکن را انجام دهند ، و به طور موقت در انتظار مرگ بیماران شدید هستند.

با ناراحتی عمیق است که باید بگویم در بسیاری از موارد باید منتظر بمانیم تا یک بیمار بمیرد ، بنابراین شخص دیگری می تواند تختخواب و یک دستگاه تهویه هوا داشته باشد.

مبارزه با Covid-19 صدمات سنگینی را برای متخصصان پزشکی وارد می کند ، که باید علیرغم اینکه زندگی خود را بدون خطر کافی انجام می دهند ، مراقب بیماران باشند. براساس جدیدترین گزارش دانشکده پرستاران گویا ، هفت پرستار به این بیماری تسلیم شده اند ، در حالی که 147 نفر دیگر آزمایش مثبت کردند.

اخبار مرتبط  مطالعه نشان می دهد دزدی دریایی و سرقت مسلحانه در آسیا تقریباً دو برابر در سال است - RT World News

دکتر گفت ، این اعداد یک مورد کم ارزش است.

وی گفت: “بیش از 40 کارمند پزشکی در طی این بیماری جان خود را از دست داده اند: پزشکان و پرستاران. داده ها از چشم عموم پنهان نگه داشته شده اند. “

در اینجا ، این مهم است که درک کنیم که کادر پزشکی نمی توانند در این شرایط کار کنند.

کمبود تجهیزات حفاظتی آنقدر زیاد است که به گفته پزشک ، تعطیل شدن یکی از بیمارستان های این شهر را مجبور کرد.
همچنین در rt.com
فاجعه کووید 19 اکوادور یک فاجعه انسانی است – زیرا برای نخبگان سیاسی اکوادورهای عادی فقط یکبار مصرف هستندوی با هشدار داد که با توجه به شرایط فعلی در حال توسعه ، در انتهای تونل هیچ نوری وجود ندارد و وقتی هشدارها شروع می شوند ، بدتر می شوند.

این امر باعث می شود که همه گیر ویروس به نوبه خود تغییر کند [for] بدتر به دلیل [the emergence of] بیماریهای دیگر ناشی از تجزیه بدن.

این در حالی است که دولت رئیس جمهور لنین مورنو نتوانسته است روند واژگونی را معکوس کند – آخرین اقدامات آن برای ساختن یک گورستان اضطراری و ذخیره اجساد در کامیون های یخچال و فریزر غول پیکر است. به بشقاب

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *