با ادامه سرکوب اسلامگرایان ، فرانسه گروه مسلمان حامی حماس را منحل خواهد کرد – ماکرون – اخبار جهانی RT

امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه گفته است که یک گروه مسلمان وابسته به حماس که با سر بریدن یک معلم در پاریس مرتبط هستند ، منحل خواهد شد. ماکرون همچنین قول داد “اقدامات مشخص” علیه تروریسم اسلام گرای رادیکال انجام دهد.

“ما می دانیم چه کاری باید انجام شود” رئیس جمهور روز سه شنبه در پاریس به خبرنگاران گفت ، یک گروه مسلمان متصل به شبه نظامیان حماس فلسطینی متلاشی خواهد شد. اعتقاد بر این است که این گروه با سربریدن معلم تاریخ ، ساموئل پاتی ، توسط یک پناهنده چچنی نوجوان در هفته گذشته ارتباط دارد. قبل از قتل ، پتی كاریكاتور پیامبر محمد (ص) را به كلاس خود نشان داده بود.
همچنین در rt.com
فرانسه به دلیل نگرش ملایم خود نسبت به اسلام رادیکال بهای وحشتناکی پرداخت کرده است و مقابله با افراط گرایان مدت زیادی است که به سر رسیده استاین قتل تکان دهنده باعث اعتراض عمومی در فرانسه شد و پلیس روز دوشنبه به دهها هدف مظنون به افراط گرایی اسلامگرا حمله کرد.

اخبار مرتبط  گربه ای که پوتین به فرماندار ژاپن هدیه کرد و در انزوا از تاج ویروس قرار گرفت - RT World News

“این اقدامات تشدید خواهد شد ،” ماکرون روز سه شنبه گفت ، وعده های بیشتری داد “اقدامات مشخص” در برابر “شروری که اسلام رادیکال است.”
همچنین در rt.com
مهاجم پاریس می خواست دفتر شارلی ابدو را به آتش بکشد ، اما نمی دانست که مجله نقل مکان کرده است – دادستانماکرون به دنبال جلسه ای با پلیس ضد تروریسم در حومه پاریس بابیگنی صحبت کرد. مبارزه کشورش با اسلام رادیکال قبل از سربریدن هفته گذشته است. ماه گذشته دادگاه دادگاه سه مرد متهم به کمک به حمله تروریستی سال 2017 به مجله طنز شارلی ابدو در پاریس آغاز شد. چند روز پس از شروع دادگاه ، یک نوجوان پاکستانی با کار با دستگاه گوشت گوشت خارج از مقر قبلی مجله ، دو کارمند تلویزیون را با چاقو زخمی کرد.

دادستان گفت ، مهاجم ظاهراً می خواست ساختمان مجله را به زمین بسوزاند ، اما از زمان انتقال مجدد آن نداشت.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *